Skocz do zawartości

Elektryczny rozrusznik do suzuki RG 80


V12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie założył bym se rozrusznik bo mi sie kopać nie chce :flesje: i to tak głupio na mieście............bo maszyna fajna jest jakiś sposób jak tak to od czego by założyć???????

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne rozpoczeloby sie od modyfikacji walu korbowego- rozrusznik kreci bezposrednio nim(no chyba ze jest jakos wyjatkowo inaczej) do tego potrzebny mocny akumulator wiec troche grosza by to wynioslo. mysle ze najpredzej podpasowac od mnoto o tejze pojemnosci- moze jakas aprilia...?

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz myslalem o tym w MTx ;]I bylo by to naprawde proste gdybym znalazl silnik z dyzum przelozeniem i mocą;]Mianowicie mialem zamair podpiac sie od wypust od obrotomierza.w mtx to jest po prostu gruby bolec ktory na koncu ma zebatke podpietą do ksoza a konkretnie do zebatki innej ktora jest podpieta do kosza.tyle tylko ze przelozenie od napedu silnika bylo by z malą na duzą zebatke;]stad ten problem o silnik;]no i troche glupio by t wygladalo:d ale odpalil bym:D W silnikach minarelli jest nsapawana zebatka na magneto(Am6) rozrucznik jest wsadzony od drugiej strony.w sumie zebatka rozrucnik i w Rg dalo by to rady zamontowac bo jest kawalek kartera z tylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade zrobić. Ja w aprilce mam rozrusznik i go chwale (nie chwale braku kopki :[) i mój jest banalnie łatwy w konstrukcji jak i w wyjęciu bądź włorzeniu go do czegoś innego. A co do wypowiedzi d8-vid: mój nie wiem czy waży więcej niż 1 kilo ale ok jak tam uważasz. Z drugiej strony po części zgadzam sie z tym że wydasz kase i sie narobisz a i tak nie wiesz co z tego wyjdzie + awaryjność a kopanie 80 to nie jest chyba aż tak uciążliwe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...