Skocz do zawartości

Niezły motorower


Prono
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ale może być problem z przerejestrowaniem.Miałem tak z moim suzi facetka w urzędzie sprawdzała numery ramy i wyskoczyła z tekstem że rama jest od 80cmm3 :wink: Ale mój staruszek powiedział jej że był zdławiony jeszcze przed rejestracją na motorower i jakoś sie udało przekonać :biggrin:

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Gudaj, żebys wiedział że taaak :wink:

Muszę wychodzić częściej na dwór, ale w taki upał nie ma co robić :biggrin:

 

Co do rejestracji 80 na 50cm3 to kiedyś o tym dużo czytałem i wszystko zależy (jeśli z niemiec) od tłumaczenia dokumentów oraz od tzn "układów" w np. urzędzie, ale oczywiście bez układów też sie obejdzie tylko zależy gdzie są jacy ludzie.

 

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak przerejstrowaywalem sima swojego to tylko wzielem tabliczke i umowe pokazalem babce i po wszystkim

 

przewaznie ci co dobrze jezdza na motorowerach maja ok 16 lat i troche juz jezdza a wtedy robia prawko a nie bawia sie w kupywanie np tzr125 na motorower

 

a jak niemaja kasy na prawko to i niebeda mieli na taka tzr...

 

jeszcze zalezy czym jezdzisz bo jak takim simkiem jezdzisz nawet 3 lata to jak sie przesiadziesz odrazu na to to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze moto miałem w wieku 11 lat i ciągle co rok zmieniałem na leprze i szybsze...kiedy niedowno zsiadając z mojej DT kumpel dał mi się przejechać KTM 125SX to doznałem szoku i gdybym takiego miał to po tygodniu pewnie już zdrapywano by mnie z jakiegoś drzewa.

 

pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze moto miałem w wieku 11 lat i ciągle co rok zmieniałem na leprze i szybsze

pogratulować funduszów rodzicom.

 

kumpel dał mi się przejechać KTM 125SX to doznałem szoku

ale co to wnosi do tego danego tematu to nie wiem?

 

to nie jest dla debili którym sie nie chce robić prawka, tylko może dla tych którzy faktycznie opanowali jazde na 50 i chca cos mocniejszego a nie moga zrobić uprawnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Gdybym miał fundusze to nawet bym nie zmieniał moto.

Cieszył bym się z jednego, ale żebym go tylko miał.

Ja już na moto zbieram OoHhoohoo :banghead:

Ale rodzice nie chcą mi dołożyć. Dopiero teraz mama powiedziała, że da troche na motór.

Więc źle nie powinno być.

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne spaq i trzeba byc idiotą i myslec tak jak ty zeby kupic 80cmm i zarejstrowac to na motocykl i co 2 miesiace bulic za przeglad plus zabulic za prawojazdy. :wink: :P

 

Miclaw zawsze w polsce to idzie tak----- Motorynka(albo Komar)-Ogar(Jawka 50) u niekturych po tym nastepuje(wsk 125) u wiekszej wiekszosci Simson S51(bardziej ucywilizowanych :evil: ) no a po tem nastepuje przelom zajaranie sie(mokre majtki,cala noc przehulana,rano reka spuchnieta mały zatarty i po nieprzespanej nocy rano wsiadamy na 5-6 biegowe moto ktore przywiezlismy o 12 wnocy i tata juz sie pozwolic nieprzejechac( w moim wypadku przyciognelem na linie 20Km i zostawilem u dziewczyny co ona przy nim robila to nie wiem :banghead: :banghead: ) wszystko fajnie chodzi jezdzimy jezdzimy i sie jaramy.potem nawt te 6 biegow to za malo wiec kupujemy cos wiekszego ahhhh 80cmm toz to wiecej niz 50 naaapewno musi targac.przesiadamy sie jezdzimy pare miesiecy(rejstrujemy na motorower w tym czasie) i co znowu nam braklo mocy.wtedy sprzedajemy bierzemy za to wiecej siana(akurat mozemy zaczynac robic prawojazdy bo tak zazwyczaj wypada :icon_mrgreen: )wiecej siana bo zarejstrowane jako motorower.dostajemy do roczki cieszymy sie ze sprzedalismy zarniete moto.za pieniazki robimy prawko troszke dolkadamy i kupujemy 600 kuniec dalej sie rozwija dalszy brak mocy tylko ze konczy sie tragicznie :eek: pozdrawiam :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mocy zauwazamy zawsze, zawsze jest jej malo. ale jak jest za duzo to juz nie widzimy> slowa mojego taty> moze ma troche racji.

 

dibo wedlug ciebie przeskoczyl simsona i fajna 50 ja odrazu po romeci kupilem japonie i to 80cmm

 

i mysle ze wieciej ludzi robi tak jak ja, bo najpierw rodzice kupuja jakoms motoryne czy rometa zeby synek nauczyl sie jezdzic a potem to juz synek sobie sam wybiera to narmalne ze nie wybieze 50 jak moze 80

Edytowane przez matik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że jakiś rodzic raczej nie kupi takiej maszynki 13 latkowi. Przecież od razu sakzał by go na śmierć. Tak jak ktoś juz pisał takie coś jest dla 16-17 latków którzy już jeździli na jakiś większych sprzętach niż motorynka (bez obrazy dla posiadaczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik no i co z tego?? A skad my wiemy jak ty jezdzisz i potrafisz sie zachowac w sytuacji wymagajacej podjecia szybkiej decyzji?? i skad my wiemy ze ty jak trzba potrafisz zrobic tak zeby przycisnac z tej 80cmm wszystkie soki i zrobic dobry manewr zeby nie wziac jakiejś osobowki na klate.I W reszcie skad my wiemy jak ta AZ I to 80cmm3 japonia ciagnie.Bo moze ciagnac tak jak simson s51 to bys duzego skoku mocy nie zrobil :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta TZRka to pewnie już jest ostro utyrana i te 600km może faktycznie od remontu zrobił, ale na czerwonym polu - bo wątpie, żeby to było docierane tyle ile trzeba.

 

Gdybym nie miał co robić z kasą to bym zrobił prawko A1 i kupił 125tke i bym i tak wyszedł lepiej. Teraz to już czekam ten sezon, sprzedaję Suzi i przesiadam się na coś "normalnego" :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał co robić z kasą to bym zrobił prawko A1 i kupił 125tke i bym i tak wyszedł lepiej. Teraz to już czekam ten sezon, sprzedaję Suzi i przesiadam się na coś "normalnego" :banghead:.

Witam

Wiadomo że lepiej wyjdziesz robiąc prawko A1 niż kupując jakąś 125 zarejestrowaną na motorower

Motorki na prawko A1 są o jakieś 2000zł tańsze niż te tzrki na motorower

I dodatkowo potem przy robieniu zwykłego prawka masz o połowe taniej :buttrock:

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...