Skocz do zawartości

?? Jaki kask ??


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm... widzę, że tak sie przejąłeś tym Twoim Ogarem... tyle tematów stworzyłeś... chyba mocno sie w nim zakochałeś... ja Ci proponuję w dowód Twojej miłości do tego sprzęta kupić sobie kask Valentino Rossi AGV :D to najlepszy wybór... :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... widzę, że tak sie przejąłeś tym Twoim Ogarem... tyle tematów stworzyłeś... chyba mocno sie w nim zakochałeś... ja Ci proponuję w dowód Twojej miłości do tego sprzęta kupić sobie kask Valentino Rossi AGV :D to najlepszy wybór... :D  :twisted:

 

Mała pomyłka Słabek. On ma Jawke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... widzę, że tak sie przejąłeś tym Twoim Ogarem... tyle tematów stworzyłeś... chyba mocno sie w nim zakochałeś... ja Ci proponuję w dowód Twojej miłości do tego sprzęta kupić sobie kask Valentino Rossi AGV :D to najlepszy wybór... :D  :twisted:

 

Jak wiesz gdzie sprzedają takie za 120 zeta to napisz :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, mój błąd... fkt... to Jawka... ja wcześniej czytałme temat coś tam o ogarze i tak mi sie popieprzyło... ale skoro aż tak Pan Z3US stowrzył tyle tematów o swoim ,,cudeńsku" to pewnie mógłby poświęcić te 500 euro i kupić do niego taki gadżet jak kask Valentino Rossi AGV. a tak serio to nie radzę oszczędzać na kasku. ja kiedyś miałem taki za 70zł i jak pieprznąłem kanara to pękł w trzech miejscach, a przez cały następny tydzień nap**dalał mnie baniak..... lepiej dołożyć i kupić coś w granicach 350 zł lepszego, bo na swojej główce ne warto oszczędzać... jeśli ktoś uważa te słowa za bzdurę to po swoim pierwszym poważnym dzwonie z kasku za 100zł jego główka przypomni mu słowa Słabka i sie opamięta :D po za tym radzę kupować kaski nowe, ze sklepu, a nie używane. Każdy kask nawet bez specjalnej wkładki odpowiednio formuje sie do kształtu głowy... w używanym kasku komfort jazdy znacznie sie zmiejsza, a to wpływa na naszą radość z szaleństw na dwóch kółkach... przez zakupem takiego ,,bzdetu" poniżej 100zł lepiej sie zastanowić i dokładnie to przemyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie radzę oszczędzać na kasku. ja kiedyś miałem taki za 70zł i jak pieprznąłem kanara to pękł w trzech miejscach, a przez cały następny tydzień nap**dalał mnie baniak..... lepiej dołożyć i kupić coś w granicach 350 zł lepszego, bo na swojej główce ne warto oszczędzać... jeśli ktoś uważa te słowa za bzdurę to po swoim pierwszym poważnym dzwonie z kasku za 100zł jego główka przypomni mu słowa Słabka i sie opamięta :D po za tym radzę kupować kaski nowe, ze sklepu, a nie używane. Każdy kask nawet bez specjalnej wkładki odpowiednio formuje sie do kształtu głowy... w używanym kasku komfort jazdy znacznie sie zmiejsza, a to wpływa na naszą radość z szaleństw na dwóch kółkach... przez zakupem takiego ,,bzdetu" poniżej 100zł lepiej sie zastanowić i dokładnie to przemyśleć...

 

8O a ja za swoj kask dalem 30 zl (uzywany od kumpla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...