Skocz do zawartości

kręgosłup jak chronić?


Rekomendowane odpowiedzi

A tak a propos, czym się różni żółw za 89 zł od żółwia za 220 zł ? (ceny z allegro) oczywiście poza firmą.

 

 

tym czym kaski. materiałami atestami itp...

 

podstawowy ma tylko atest o dopuszczeniu do uzytku: czyli jak go założysz to nie stanie Ci się krzywda... ale czy chroni to inna sprawa.

 

chciałem kupić ww utikę za 140zł ale w koncu kupiłem dainesa(rozwiązania podobne: płytki, szelki ,pasy) za 300zł(po znizkach:P )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale ja mam kombinezon i już ten zółw nie wejdzie mi pod to sa jakieś np na kurtkę? wyglada to normalnie?

 

...wyciągasz badziewie gąbkowe z kurtki i zapodajesz normalnie zółwia a kórtkę na to :icon_mrgreen: mimo, że mój kombinezon jest bardzo dopasowany to wszystko się upchało i da się nawet jeszcze komórkę i dokumenty do kieszeni zapakować :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wyciągasz badziewie gąbkowe z kurtki i zapodajesz normalnie zółwia a kórtkę na to :icon_mrgreen: mimo, że mój kombinezon jest bardzo dopasowany to wszystko się upchało i da się nawet jeszcze komórkę i dokumenty do kieszeni zapakować :icon_twisted:

 

 

Eeee, nic nie wyjmujesz. Nie ma problemu aby żółw sie zmieścił. No chyba że masz kombinezon o numer za mały i założenie pod spód T-shirta jest problemem. Tylko dobierz odpowiednia długość, aby chronił lędźwiowy odcinek (czyli zachodził na tyłek) ale w szyje nie powinien uwierać, jak masz pozycję "motocyklową". Na torze zawsze w żółwiu śmigam i ostatnio miałem okazję wypróbować przy dość przyzwoitej prędkości... daje radę!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zółw np dainese różni sie tym do tego UTKI za 200zł że ma ruchomy doony odcinek na boku tzn na prawo i lewo a co za tym idzie jak zkładasz na winklach to zółw te sie skreca razem z tobą a jak masz zówia np UTIKA taki najprostszy sztwny caly to CI jest nie wygodnie i zółw nie skreca sie tzn jest ciagle prosto a ty masz szyje i tyłow skreocny w np prawo a zółw jest na wprost co powduje napiecie kutki i utrdnia ruchy!! tzn to mówił koles w jakims sklepie wiadomo ze jednemu to przeszkadz adrugiemi nie! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...