Skocz do zawartości

Jaką firme polecacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Właśnie zakupiłem motocykl i chcę kupić nowy kask, spodnie i kurtke !

Prosze doradźcie mi jakieś dobre firmy, które zajmują się sprzedarzą tych artykułów i z których jesteście dumni.

:buttrock:

Edytowane przez L3ITO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam Beringa, mam rekawice, kurtke i jestem bardzo zadowolony. Niestety jest to mało znana firma w naszym kraju, ale warto choc te ceny...

Zdecydowanie odradzam orine, to jest sprzęt, który mnie tylko zawiódł. Mam kurtkę spodnie oraz rekawice i już nic nie kupie od tych dziadów!

Jeżeli chodzi o kaski to ze spokojem moge polecić: Airoha lub Nolana- warto.

Co do polskich firm to mam spodnie ridera i są ok, jak na 350 zł, są pewne braki, ale za takie pieniądze niczego lepszego nie dostaniesz.

Z kolei bielizna to zarówno Brackner i Rukka, obie bardzo przyjazne, tylko ta druga trochę droga;).

Co do butów, to mam stare uvexy i nowe probikery, obie firmy są ok, przy czym uvex jest oczywiście droższy.

 

Jeżeli mogę coś doradzić, to wstrzymaj się z zakupami, kup może jakieś używane akcesoria, a jak sezon się skończy dostaniesz wszystko o połowe tansze i będziesz mógł sięgnąć po sprzęt z najwyższej półki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez xj 600 n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

hj600n ma rację, jeżeli możesz to zaczekaj na mega rabaty. Jeżeli musisz kupić teraz to polecam Inter Motors na ul.Druskiennickiej 8/10 w Poznaniu. Już teraz można jakiś rabacik przytulić, zwłaszcza jeżeli planujesz większe zakupy. Odwiedziłem kilkanaście sklepów i problem był zasadniczy – coś było na miejscu, pozostałe rzeczy tylko w katalogu na zamówienie. W Inter Motors na stanie jest kilkadziesiąt kombinezonów, kurtek, kasków, itp., a jeżeli czegoś w danej chwili nie ma, to w ciągu 2 dni jest ściągnięte z centralnego magazynu z Wa-wy. Sam pod koniec kwietnia kupiłem kombi+buty+rękawice+żółwia Alpinestarsa i kask TiTech AGV. Polecam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask Arai, a ciuchy Alpinestars plus buty Sidi :buttrock:

na bank bedziesz zadowolony

Nie słuchaj go :icon_mrgreen: kask Shoei, ciuchy Arlen Ness, a buty Alpinestars - to jest jedyna słuszna kombinacja :buttrock: Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...