Skocz do zawartości

Regulacja gażnika Honda CR 125


grucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest mi potrzebny specjalista który moze mi coś powiedziec na tenat regulacji gażnika w CR-ce. Z góry dzięki pozdrawiam . Czekam na odpowiedzi :biggrin:

 

Ogólnie chodzi o to ze przy startowaniu cos się fura nie zbiera do latania. A raczej do jazdy jak komarek . Ogólnie ma bombe jak 150! po otwarciu przepustnicy - ogień! ) ( ps tłok jest nowy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie manuala i według niego wyreguluj dokładnie gaźnik ale zwróć uwagę na dyszę jaką masz zamontowaną i według tego reguluj. Ja zdjąłem gaźnik tuż przed sprzedarzą huski bo coś muliła się po zimie i przeczyściłem i wyregulowałem gaźnik według tego co jest w instrukcji i po tym znowu chodził jak zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........." Załatw sobie manuala i "......... tak to bym się nie pytał gdybym miał możliwośc załatwienia ksiązki (chociaż cos próbuje w tym kierunki robić) :biggrin: Ale jak by co to nadal czekam na odpowiedzi ps dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko trzeba wiedziec gdzie :biggrin:.regulacja jest na tym co ssanie wduszasz i tym kręcisz jak śrubką w lewo lub w prawo :].Dziwne co nie:D

dokladnie tym sie ustawia obroty,najlepiej ustawic tak zeby delikatnie na wolnych obrotach pyrkal.Ale czy to ma cos do regulacji gaznika? Watpie...Najlepiej najpierw zobaczy czy nie ma tam syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tym sie ustawia obroty,najlepiej ustawic tak zeby delikatnie na wolnych obrotach pyrkal.Ale czy to ma cos do regulacji gaznika? Watpie...Najlepiej najpierw zobaczy czy nie ma tam syfu

Akurat wolne obroty nie mają żadnego znaczenia, je tylko sie dokładnie ustawia jak już całą regulację gaźnika mamy za sobą. Najważniejszy jest rozmiar dysz i to czy nie są zatkane, potem ważne jest położenie iglicy a potem regulacja śrubką odpowiadającą za mieszankę na wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...