Skocz do zawartości

Padniety silnik w yz


stopowicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu, pierwsza śmieszna rzecz to to że wyśmiewasz tu ludzi którzy mają własne crossówki i wiedzą o nich dużo więcej niż ty, druga że może jeszcze jakoś szanowałbym twoje zdanie jakbyś też posiadał crossa i jakiekolwiek doświadczenie w jego utrzymaniu. Może pochwalisz się skąd czerpiesz tą swoją wiedzę? Bo ja nie piszę tego co słyszałem od kolegów tylko to co widzialem na własne oczy.

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, pierwsza śmieszna rzecz to to że wyśmiewasz tu ludzi którzy mają własne crossówki i wiedzą o nich dużo więcej niż ty, druga że może jeszcze jakoś szanowałbym twoje zdanie jakbyś też posiadał crossa i jakiekolwiek doświadczenie w jego utrzymaniu. Może pochwalisz się skąd czerpiesz tą swoją wiedzę? Bo ja nie piszę tego co słyszałem od kolegów tylko to co widzialem na własne oczy.

 

Jedyne dobre tloki na markecie sa WISECO i NAMURA. Prox jak juz powiedziane sa slabe tloki , osobiscie na mojej 80cc CR 2004 mialem prox i nie przejechalem 25 motogodzin jak tlok sie rosypal. Wieseco is namura sa tanie i bardzo dobre tloki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się wypowiedzieć na temat Vertexa bo przejechałem na nim 40h i nie było problemów, uważam że to dobre tłoki. Na kutym Wossnerze przejechalem moze z 12-13h, zatarłem łożysko na korbie (spiłowalo igiełki na półokrągło) i jego części uszkodziły także tłok. Na pewno Wossner jest lżejszy.

Proxy mają bardzo cienkie ścianki w porównaniu do Wossnera, mimo to są cięższe, myślę że to przez cienkie ścianki i okna w tłokach do YZ nie są takie wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stycznosc z corssami i silnkami 2t od jakiegos dluzszego czasu Gosciu;]A pozatym wiele razy moderator Strzalek wypowiadal sie w podobnych tematach na temat zywodtnosci tlokow w crossach.mi tylko chodzi o to jak koles dobrze daje to spokojnie mozna zajechac;]Hormon z forum Ma Cr125 2003 rok i po niecalych 30m\h wiezie honde na wymiane tloka;]a w palnik ostro zaczol dawac dopiero niedawno:P :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...