Skocz do zawartości

Honda NSR80 & Honda MBX80


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Myślę, że oceniasz metodą "każdy chwali swoje"

A jakie są róznice między nsr 6 a 4 biegową :biggrin:

Ps. Co myślicie o NSR80 z 96r. ??

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeżeli masz nsr 4 biegową to jest orginalnie 50 i można założyć cylinder 70cm. A jeżeli masz 6 biegów to już jest 80cm orginalnie. I jeżeli porównujesz nsr 50 4 biegową do mbxa 80 to wiadomo że nsr-ka zostaje w tyle

 

A jeżeli sie nie myle to niema nsr 80 tylko ns1 pozdro

Edytowane przez hubertmtx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że Ty jeździłeś na NSR

http://www.bikepics.com/pictures/399104/

 

Niestety tylko siedzialem. Koles mial totalnie dojebany naped (lancuch brzeczal, zebatki bez zebow - razem z Brysiem zakladalismy mu lancuch na zlocie :biggrin: ), wiec juz nie chcialem go prosic o przejazdzke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na lata 80 i rozwoj japonskiej motoryzacji przystalo.Silnik w MbX jest trwalszy.Mbx 80 i nSr80.W sumie jeden grzyb.Przekonalem sie ze mozna wyciagnac sporo z tego silnika;]Mam zamair rozgrysc i dojsc do mocy silnika Mtx do mocy Ns1.Niby cos tam juz sie dowiedzialem ale niedokonca.W kazdym badz razie predkosci Ns1 nie osiagne nigdy z mtx ale z mbx nie jest to wielka rewolucja.Wracajac do tematu Mbx mi sie nie podoba.osprzet jest wiele lepszy w nsr,Kolega ze squadu ma wersje 40biegową.....prawda taka ze silnik tam jest skastrowany jak tylko sie da :biggrin: ale pare czesci od 80cmm(nie cylinder) i tez mozna wydusic te 100 na godzine.plus calkiem inna kultura jazdy,obudowanie moto;]lepszy hebel z przodu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dibo kolega ma chyba wersje 4 biegową :biggrin:

A propo co wygrywa:

 

-NSR 50 (z 70cmm)

-NS1 80

-MBX80

 

:bigrazz: Kto zajął pierwsze drugie .... miejsce :wink: ?? :wink:

 

Mi też się wydaje, że NSR ma lepszy wygląd i NS1 też :flesje:

Chociaż bardziej podobają mi sie motocykle bez owiewek (typu GS500E) :cool:

 

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No w sumie to tak.

Honda NS1 i NSR są już bardziej "ścigatowate" (jakie określenie :biggrin: )

Ale MBX w ładnym stanie (oczywiście wizualnym) nie jest zła :bigrazz:

Po drugie to jeśli miałbym wybierać (pod względem wizualnym) to była by to NSR :wink: Ale bez owiewek na silnik. Tylko na lampe i kawałek baku.

Ale i tak MBX fajny fajny sprzęt :wink:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!

 

Czy była by szansa, że udało by mi się kupić Honde mbx80 do 1000zł może być z niemiec tak do 300 euro :bigrazz:)

 

Pozdrawiam motokris

 

 

Jak dobrze poszukasz to i mbx znajdziesz za 300 jak mb-80 za 70 € można przykulac to i z mbx'em nie powinno być inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serialnie za 70-100 euro kupi sie mb?? chodzi mi o 50 z pelna dokumentacja :bigrazz: wiadomo ze do porboienioe ale o taki m ichodzi :icon_mrgreen: nie na ten sezon ale na drugi bym sobie wyszykowal nastepne moto :) druga honde i bym mogl z kims pomykac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serialnie za 70-100 euro kupi sie mb?? chodzi mi o 50 z pelna dokumentacja :) wiadomo ze do porboienioe ale o taki m ichodzi :( nie na ten sezon ale na drugi bym sobie wyszykowal nastepne moto :biggrin: druga honde i bym mogl z kims pomykac :biggrin:

 

 

Wystarczy dobrze poszukać a mozna znaleźć nie tylko 50'ke :icon_mrgreen: noi najlepiej to jechać samemu ze swoim transportem bo tu w polsce ludzie za sprowadzenie ciągną kosmiczne sumy ... choć nie dziwię się im :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi najlepiej to jechać samemu ze swoim transportem bo tu w polsce ludzie za sprowadzenie ciągną kosmiczne sumy ... choć nie dziwię się im :icon_twisted:

 

 

A mniej i więcej ile biorą za takie sprowadzenie ?? (nie wliczając kosztów motoru)

 

 

Ps. Czy pasowal by bak od MBX80 do MB50 :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Magik :biggrin:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...