Skocz do zawartości

Bardzo proszę o podanie osiągów JAWY 50 SOPRT


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to dobra jawka to leci nawet 75 km/h :) ale zastanów sie nad zakupem tego sprzętu... może pomyśl nad mz-tką 150?? warto trochę dołożyć i potem dopierdzielić przed jakimś samochodem :wink:  :twisted:

 

Różnica przede wszystkim taka, że żeby jeździć MZ 150 trzeba mieć prawo jazdy. Owszem, można kupić motocykl, ale co potem? Bedziesz się trząsł na widok każdego patrolu? Motorower jest na początek w sam raz, kto jeździł ten wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kómpel jeździł na mz 250 przez jakieś 2 lata w sumie to paru kumpli na jawach 350 i to po mieści na trasy itp jak raz we dwóch bez kasków nie mieli papierów (przy sobie ) cholowali 150 (dla mnie) zatrzymali ich i...........................spuścili im powietrze .Koła załęża mieli pare pościgów ale wiadomo kawałek pola i mendy mogą ci pomachać.Dobre były akcje na podwórku a z 4 radiowozy i pościg a on po uliczkach ale troche zboczyłem z tematu a przy okazji nie bardzo cię może zachęciłem ale.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Jawki maja v-max najczesciej w granicach 60-65 ale jak bedziesz miec szczescie to moze ci jechac nawet ponad 70. Nie wiem jaka moja jest szybka bo mi nie dziala licznik ale chyba ok. 60 (ale niedlugo pojdzie do remontu to moze bedzie choc troche szybsza). Co do mocy to jezdzilem tylko na dwoch motorynkach zanim kupilem jawke (nie moich i to tylko po jednym razie na kazdej) i moj sprzecik ma troche lepsze kopyto. Na 1 i 2 biegu idzie niezle tylko jak na 3 chcesz podjechac pod jakakolwiek gorke (chocby najmniejsza) to idzie dosyc ciezko (chyba ze przedtem udalo mi sie wkrecic ja na wysokie obroty to nie jest zle). Koleczko na piachu zrobic sie da :wink: :) :wink:

I jeszcze jedno - we dwoch sie jedzie naprawde ciezko (przynajmniej u mnie tak jest) - na pierwszych dwoch biegach nie jest tak strasznie ale na trojce jest okropnie. Mozna tylko po asfalcie i to po idealnie plaskim bo inaczej zwalnia. A poza tym przy mocniejszym przechyle na zakrecie podczas jazdy we dwoch trze mi o asfalt podstawka (ale to chyba tylko u mnie tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...