Skocz do zawartości

Pomocy???


Gudaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mam taki problem, cos mi się ostatnio dzieje z Moją Hondą. Jak motocykl jest zimny to chodzi dobrze, a jak się zagżeje to przerywa między ok 5-7tys. Jak mu wżuce ssanie to idzie. No to myśle, że pewnie dostaje za mało paliwa. No to podkręciłem, troche dawke śrubą od obrotów. Dobra chodził, ale po tygodniu znowu mu coś odbiło. I zacząlłem regulować gaźnik śrubą od obrotów i dawki powietrza. I ni cholery go ustawić. Jak mi się udało to po jakims czasie znowu mu coś odbija. Dodam jeszcze, że jeżdże na świecy marki iskra, bo dopiero po niedzieli ma byc NGK w sklepie do tego modelu.

 

Pomocy co mam zrobić????

Gaźnik czyścić, bo już sam nie wiem.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mam taki problem, cos mi się ostatnio dzieje z Moją Hondą. Jak motocykl jest zimny to chodzi dobrze, a jak się zagżeje to przerywa między ok 5-7tys. Jak mu wżuce ssanie to idzie. No to myśle, że pewnie dostaje za mało paliwa. No to podkręciłem, troche dawke śrubą od obrotów. Dobra chodził, ale po tygodniu znowu mu coś odbiło. I zacząlłem regulować gaźnik śrubą od obrotów i dawki powietrza. I ni cholery go ustawić. Jak mi się udało to po jakims czasie znowu mu coś odbija. Dodam jeszcze, że jeżdże na świecy marki iskra, bo dopiero po niedzieli ma byc NGK w sklepie do tego modelu.

 

Pomocy co mam zrobić????

Gaźnik czyścić, bo już sam nie wiem.

 

:D

poczekaj na nową świece :D bo może iskra ma problem z odpalaniem ubogiej mieszanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :bigrazz:

Nie mogłem sie doczekać tej świecy więc wyciągnąłem gaźnik i jade go sprężonym powietrzem. I w momencie kiedy zacząłem dmuchać w dysze od powietrza coś wyleciało. Dwie rzeczy uszczelka i jaskiś syfffff.

Uszczelke założyłem, ogólnie całość poskładałem, krótka regulacja i moto, aż wyrywa się z rąk po przekroczeniu 7tys. obrotów.

 

:wink: :wink: :flesje:

I znowu śmigam po lasach i ulicach mojego mista.

 

Dzięki za pomoc chłopaki. (Dibo, Hz 10) :cool: :) :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...