Skocz do zawartości

Następny problem z wyświetlaniem na czerwono "WARNING"


Pałlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglądają jak... crashpady :notworthy: Raczej nie upiększają (nie taka ich rola) ale też nie szpecą.

Niestety nie mogę zrobić fotek ze zbliżeniem bo sabra śpi poprzykrywana w garażu i nie mam chwilowo dostępu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z crashpadami trochę poczekam.

Za to nie wiem ile kosztuje synchronizacja gaźników. Z tego co zdążyłem pooglądać to wszystko jest w miarę na wierzchu.

Ile to kosztuje i gdzie będę mógł to zrobić w wawie lub okolicy.

 

pozdro

 

Browarny coś się stało z fotosikiem i nie mogę ściągnąć skanów recenzji sabry. Miałem przymusowy format C: ;) i nie zapisałem tych skanów.

Możesz jeszcze raz? :lalag: ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Halo, halo, odświeżam temat Hondy VF 750, oczywiście z powodu nowego problemiku :icon_mrgreen:

Ślizga mi się sprzęgło. Mam świeży olej Motula 10W/40 półsyntetyk i dopiero co rozpocząłem eksploatację tego sprzęta.

Moje pytanko to czy:

-kupić tarcze sprzęgłowe,

-sprężyny sprzęgła,

-czy tercze plus sprężyny?

To ślizganie nie jest takie uciążliwe, bo występuje od ok. 5 tyś. obrotów i przy większym obciążeniu (czyli mocniejsze przyspieszenie).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

hej koledzy znowu mam problemy....mianowicie mam to od kupna i walcze dzień w dzień z tym obecnie mam już nowy akumulator a u mnie ciągle pokazuje błąd aku i warning....przesadzałem czujnik po wszystkich celach i zawsze sprawdzałem co pokazuje miernik napięcia sprawdzałem też opór 680ohm wychodzi mi sam już nie wiem co to może być kabelek biegnący do czujnika ma zapodane bezpośrednio z + na aku , wg ksiazki ustawiałem to miałem 6v na czujniku niby ok ale jakoś ostrzeżenie nie znika aku jest naładowane non stop bo jak jeżdzę to mam zawsze 14v na aku a jak stoję to 12 jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...