Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: - podaj mi źródło z którego czerpiesz swoją wiedzę. Nie mówie,że to ja mam rację ale nie twierdze też,że ty ją masz. To gdzie to napisano ??

P.S. O ... jestem znowu na czarno. Jak mi przykro .....

 

Ty człowieku TY!

Na łatwiznę idziesz!!!

Przestań pisać piedoły i zacznij myśleć co piszesz!!!

Temat jest powitalny więc?!?!?!?Kolejne posty nie zwiazane z przywitaniem lecą do śmietnika!!!!

Coś jeszcze chcesz wiedziec????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...:)

 

to ja sie tez przedstawie...

 

mam na imie Adam... mieszkam w Berlinie... lecz spedzam duzo czasu w szczecinie bo mam dziewczyne tutaj...

mam 20 lat i jestem studentem Informatyki Technicznej w Berlinie...

mykam sobie RFka... dokladnie to to jest SUZUKI RF 600 R.... nawet fajna maszyna...

moja piersza wieksza.... wczesniej od dziecistwa jezdzilem na motorynkach... pozniej komarkach.. simsonach.. MZach... i wkoncu Jawa 350 TS... no i teraz RFka.. bardzo lubie przy niej grzebac.. wszystko co sie da robic najchetniej bym zrobil sam a nie kupil lub zaplacil komus...

 

to chyba na tyle styka...

 

pozdrawiam wzsystkich Adam... :buttrock:

 

PS. troche mi sie nie podoba wasz uklad forum... z tymi 356 stron, powitanie... itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW !!!! :biggrin:

 

 

Mam na imie Łukasz, mam 20 lat , Mieszkam w Pyrzycach i od ok. 4 latek poważnie jeżdże motorkami

 

Pierwszą maszyną jaką miałem na właśność był SIMSON S51 oczywiście ENDURO ;)

 

Obecnie śmigam motorkiem o śmiesznej nazwie WuSaKi 125 :biggrin: jest to oczywiście przerobiona wsk125 przy której spędziłem dużo czasu ale teraz już 2 sezon jeździłem i nie ma kłopotu :(

 

Jednak to już za mało od początku sezonu 2007 chciałbym już mieć coś 35-40 konne oczywiście nie jakąś rewelacje z roku 2003 bo niestety ale moi rodzice nie są zadowoleni z tego jak wracam do domu poobijany i kulejący jak to ostatnio miało miejsce i musze sam ciułać na motorek :D ALE JA SIE NIE PODDAM I BĘDE JEŹDZIŁ DALEJ!!!!

 

To by było na tyle jeżeli chodzi o pierwszy wpis :biggrin:

 

jeżeli ktoś chciałby ze mna sie skontaktować to gg lub mail , obiecuje że odpisze sumiennie :wink:

 

 

:icon_mrgreen: POZDRAWIAM WSZYSTKICH :buttrock:

3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW !!!! :clap:

Mam na imie Łukasz, mam 20 lat , Mieszkam w Pyrzycach i od ok. 4 latek poważnie jeżdże motorkami

 

Pierwszą maszyną jaką miałem na właśność był SIMSON S51 oczywiście ENDURO :)

 

Obecnie śmigam motorkiem o śmiesznej nazwie WuSaKi 125 :clap: jest to oczywiście przerobiona wsk125 przy której spędziłem dużo czasu ale teraz już 2 sezon jeździłem i nie ma kłopotu :clap:

 

Jednak to już za mało od początku sezonu 2007 chciałbym już mieć coś 35-40 konne oczywiście nie jakąś rewelacje z roku 2003 bo niestety ale moi rodzice nie są zadowoleni z tego jak wracam do domu poobijany i kulejący jak to ostatnio miało miejsce i musze sam ciułać na motorek :( ALE JA SIE NIE PODDAM I BĘDE JEŹDZIŁ DALEJ!!!!

 

To by było na tyle jeżeli chodzi o pierwszy wpis :biggrin:

 

jeżeli ktoś chciałby ze mna sie skontaktować to gg lub mail , obiecuje że odpisze sumiennie :P

:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

3majcie sie

Nie pękaj,wszyscy rodzice są tacy sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja na powtórke jestem gotów ale Marcin coś płacze że powtórka będzie dopiero jak zda prawko :) :clap:

a jak tam Makak powróciliście do domku ?? były jakieś trudności ?? xt-tka nie gasła :biggrin:

Widziałem że jesteś zawzięty :) i tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki wam sie zachciało?? Tak wam sie podobało?? hehe poprawiny zawsze mogą być!! Ale na prawko pierw trzeba zdać!!niestety :) Ale było pierwsza klasa dzięki wszytskim i bandziorowi że miał ochote wpaść (dzięki bardzo za wszytsko)!! JESTEŚCIE SUPER!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...