Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja :biggrin:

 

Nazywam sie Paulina, mieszkam oczywiscie w Szczecinie i od niedwna wiem co znaczy motocykl :buttrock: do tej pory był to tylko 'gwózdz do trumny' a staje sie powoli pasją :cool: Koncze dopiero kurs n.j. i planuje kupić motur w nastepnym sezonie :icon_mrgreen: Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

helo

MAM NA IMIĘ Piotrek

Mieszkam w Gryficach, ale uczę się w Szczecinie.

Więc co dwa tygodnie będe miał okazję przejechać się do ZS swoim moturem.

Jeższę Suzuki GSX 750 Inazumą. Na pierwsze moto w zupełności wystarcza. Trochę pizga przy 160 ale to już urok ;).

 

pozdro dla wszystkich i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj:) inozumka jeździ mój ukochany więc już masz plusa u mnie

a tu masz linki do bardziej żywszych stron:

http://haloszczecin.com/forumphpBB3/index.php

http://www.motocyklista-zachodniopomorski.pl/

pozdro

Edytowane przez ann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wita "Motonitka"

 

Troche wiecej czasu! Zimno i nie śmigam na moim Czarnuch :crossy: , gdyż zakończyłam sezon 3 tygodnie temu przez mojego Czarnucha kontuzja nogi :( !

Alina od lipca dołączyłam do kochających 2 koła. Śmigam na Kawasaki ER6f.

 

Mam nadzieje, ze w przyszłym sezonie piwka napije sie z Wami, hmmm choć może i wcześniej, ale gdzieś w pubie :flesje: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i ja.

Jestem szczesliwym posiadaczem Hondy Shadow 125.

Mam 33 lata, mieszkam w Aberdeen.

A moje powitanie tu, bo pochodze ze Swinoujscia, a w Szczecinie skonczylem studia. Pozdrawiam wszystkich Szczeciniakow:)

 

Edytowane przez Tasmanski

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ze Szczecina i okolic,to ja ANDI.Częsc z was juz mnie zna,jestem z MOTOFANATYKA i jezdze na SHADOW VT 750 i FJ 1200, ale teraz wygonilo mnie do Wrocławia .Nie wiem ile czasu tu zabawie , ale teraz tak tylko moge sie komunikowac z ziomalami.Pozdrawiam. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem nowicjuszem na tym forum. Szukam pomocy w następującym temacie. Jeżdżę Triumphem Daytoną i szukam dobrego i uczciwego mechanika-elektryka. Mam problem z ładowaniem, w sumie to brak ładowania. Jeśli możecie polecić kogoś z okolic Szczecina będę wdzięczny.

 

Pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Wszystkich ! jestem legion i ujeżdżam CBR 1100 xx . moim żywiołem są dłuższe trasy ( na mieście rzadko można mnie zobaczyć ) każdego chętnego na dłuższe tripy zapraszam ! moje gg 7268823

 

P.S. widzę , że trochę nabroiłem zaczynając nowy temat . Osoby władne proszę o przeniesienie powitania tam gdzie jego miejsce. Dzięki

Edytowane przez legion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich ze Szczecina i okolic. Jestem "nowy" na forum i na ulicach naszego miasta również. Jeżdżę od kilku miesięcy moją Hondą Shadow 750. Zawsze chciałem mieć taki motocykl i w końcu się spełniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja rowniez chcialem sie przywitac ze wszystkimi, choc na szczecinskich drogach dopiero na wiosne sie zobaczymy bo aktulanie maszyna w garazu (MZ 125SM z '04) a ja na studiach poza granicami kraju..:( ale juz odliczam dni do konca semestru:P

 

pozdrowienia dla wszystkich i szerokiej drogi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...