Skocz do zawartości

jazda po polu i przygoda z rolnikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli pracowałeś w polu, albo przynajmniej widziałeś jak wygląda życie na wsi - powinieneś miec szacunek dla pracy rolnika, szacunek dla ziemi która kupił za ciężko zarobiony grosz. Nie dziwi mnie reakcja człowieka któremu czasami brakuje kasy na podstawowe potrzeby bo widąc jak jakieś miastowe na sprzetach wartych trzy razy więcej niż jego traktor -żywiciel, tratują jego zboże ot tak zwyczajnie , dla zabawy.

(...)

 

Opisujesz żywot rolnika jako bardzo trudny, jednak w rzeczywistości jest inaczej, Rolnicy nie muszę płacić ZUS-u, tylko KRUS (o wiele niższy), mają po rodzicach ziemię, która jest teraz naprawdę bardzo dużo warta, a wartość Ursusa z lat 70 to około 15 tys zł. Pozatym rolnik nie ma zbyt dużych wydatków, nie musi kupować żywności, którą sam produkuje itd. Pozdro

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa mac,wy to poj*bani jesteście...ja pier*ole... Chłopak miał na mysli o pustych polach(trawa,łąka)a nie na których się uprawia role...i na których się zarabia pieniądze ;/ Nie jezdzi po biznesie,tylko po pustych,opuszczonych polach,na których nikt nic nie robi,qrwa mać,pomyślcie wy jak kogoś jedziecie,a nie od razu z mordą do chłopaka...

;/

 

 

 

Jak ześ taki cwaniak,to pokaż jakie ty skoki wykonujesz na Romecie...DAWAJ DAWAJ FOTKI...!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to gadanie, przechwalanie się itp. Jeśli według niektórych z Was praca rolnika to nie jest ciężki kawałek chleba to gratuluje...Jonek_BP jesteś krótko na tym forum, a już się rzucasz :]. I to nie jest twój dział, więc wiesz...spokój ma być. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moge się wszędzie udzielac,jeżeli chce....

 

 

A wy pokazcie może swoje fotki jak skaczecie,wtedy ja pokomentuje wasze bogactwa...

 

Kto mówi,że praca rolnika nie jest ciężka,przeciwnie jest bardzo cięzka,bo tym sposobem zarabian na jedzienie,i życie... ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonek_BP jesteś krótko na 4um i nie wiesz kto ma jakie sprzęty. Wszedłeś na ten dział, chcesz zrobić dym ale we mnie wzbudzasz tylko śmiech i politowanie. Wiec pakuj dupsko na plastika i spadaj z tego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki i dziewczynki

przestancie sie zachowywac jak gnojki, po prostu olejcie durne komentarze i tyle ;)

nie ma co sie unosic jak pewna osoba, ktora zasypuje mnie wiadomosciami na PW (mam z tego kupe uciechy)

 

jak tak lubi, to niech sobie jezdzi, a pewnego dnia jak ktos mu wpusci solidny wpier_dol to sie chlopacek zdziwi

 

 

pozdro dla MYŚLĄCYCH i wyciagajacych wnioski z jazdy enduro/crossmaniakow

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...