Skocz do zawartości

honda mbx 80


motowojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i własnie przymierzam sie do kupna hondy mbx 80 z 89r.za 2500zł jest zamontowana pełna owiewka, remont silnika był przeprowadzany 7 tys km wczesniej, gosc mówił ze ma przerobiony zapłon od hondy ns1 i na hamowni wyszło mu 12 KMa v max 110. klocki, zestaw napedowy wszystko jets wymienione,gosc zapewnia ze stan jest idealny . Jest zarejestrowany na motorower opłacony.

czy to jest dobra oferta? co najczesciej sie psuje w mbx?? podajcie wiecej info na temat tego motorku i opinie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tu masz więcej informacji http://members.lycos.co.uk/dupoglowy/ (zasiegniętych z głowy jednego użytkownika) :biggrin:

Ps>a do pana Gudaja To może troche wyrozumiałości dla nowych na forach.....niewszystko muszą wiedzieć ty też pewnie wszystkiego odrazu niewiedziałeś

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tu masz więcej informacji http://members.lycos.co.uk/dupoglowy/ (zasiegniętych z głowy jednego użytkownika) :biggrin:

Ps>a do pana Gudaja To może troche wyrozumiałości dla nowych na forach.....niewszystko muszą wiedzieć ty też pewnie wszystkiego odrazu niewiedziałeś

Pozdrawiam MUMA

przepraszam ten post wyżej był pisany przezemnie ale niechcący źle byłem zalogowany u brata i tak wyszło :icon_razz:

Edytowane przez Muma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele prawdopodobnie pojade po moto. 100 km w jedną strone wiec nie tak daleko i jak edzie pogoda to wróce na nim do domua i zapomniałem dodac ze gosc dodaje sporo czesci takich jak silnik chłodnica koło tylne błotnik itp. kuferek wraz ze stelarzem który przyda mi sie w trase, bo głównie do tego bedzie mi słuzył motor. A jak wam sie spisuje mbx w trasie jaka prędkosc przelotowa czy sie nie grzeje itp ??

 

w niedziele prawdopodobnie pojade po moto. 100 km w jedną strone wiec nie tak daleko i jak edzie pogoda to wróce na nim do domua i zapomniałem dodac ze gosc dodaje sporo czesci takich jak silnik chłodnica koło tylne błotnik itp. kuferek wraz ze stelarzem który przyda mi sie w trase, bo głównie do tego bedzie mi słuzył motor. A jak wam sie spisuje mbx w trasie jaka prędkosc przelotowa czy sie nie grzeje itp ??

a ile przecietnie mbx wytrzymuje po remoncie silnika ile tys. km do wymiany tłoka , kapitalki?

Edytowane przez motowojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mtx z przelzeniami od Mbx to przelotowa predkosc wyniosla mnie 85Km\h :biggrin: sile rowniez zachowalem.jezlei remont byl robiony na tloku z Kemotu czy cos podobnego nie oryginalnym albo vertex(kapitlany remont to napewno zmiana tloka) to 10-11 tys i znow jest wymieniany;]to jest ten bol.ogolnie silnik ten jest na oryginalnych czesciach holernie wytrzymaly.moj dstaje po pizdzie i nigdy mnie nie zawiodl nie slabnie,nie zaciera sie itd itp.za a cene i z takim opisem jaki podales ja jestem jak najbardziej ZA ;]pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40tyl 16-przod zachowalem jakąs teoretyczna mozliwosc zachowania mocy.i tak o to mtx mi leci cos ponad 100km\h niemierzylem jeszcze i loi na gume z 2 biegu.ogolnie jestem zadowolony z mocy i predkosci jakiej udalo mi sie z tego silniczka uzyskac.Ns1 a mtx ten starszy ns1 ma ten sam silnik.Nowszy nsr ma minareli pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta honda która planuje kupic ma 16-38 czyli max na szybkosc patrzyłem na larssonie

a swoją drogą to dziwne bo ja mbx ma ten sam silnik co ns1 to czemu niektórzy piszą na allegro ze ma ns1 ma np 16 KM kilka razy sie z tym spotkałem

 

pytanie do DiboS60 ty masz cylinder 100?? gdzie go kupiłes?? jest duza rórznica w mocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ns1 a mbx to choc te same silniki to jednak co innego.

 

NS1 to motocykl przeznaczony typowo na tor, mbx do wszystkiego. seryjna moc NS! to wlasnie okolo 16 kucykow. mbx mniej- mniej wyzylowany- troche zadsze remonty....

 

a jesli bedziesz mogl sprawdzic moto to jak najdokladniej.

obroty na jalowym w najgorszym wypadku powiny oscylowac w granicach 1600-1700 wtedy silnik jeszcze zdrowy. . .

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta honda która planuje kupic ma 16-38 czyli max na szybkosc patrzyłem na larssonie

a swoją drogą to dziwne bo ja mbx ma ten sam silnik co ns1 to czemu niektórzy piszą na allegro ze ma ns1 ma np 16 KM kilka razy sie z tym spotkałem

 

pytanie do DiboS60 ty masz cylinder 100?? gdzie go kupiłes?? jest duza rórznica w mocy??

 

 

Dibo ma zrobiony 8 szfil,i wyszło coś około 94 cm3 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...