Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dla rozluźnienia proponuję zobaczyć fajną maszynę ze zlotu w Krotoszynie

pancernik autentycznie jeździ błotniki i inne elementy są odlewami to nie blachy!!

http://picasaweb.google.pl/hamir56/Krotosz...499426428467538

 

pozdro

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oryginał, zabytek i to SĄ blachy. Wszystko nitowane. Bardzo ciekawa konstrukcja. Nie wiem czemu to miało słuzyć ale odjazd jest niezły :biggrin:

Gdzies mam więcej fotek tego oryginała.

on jest zywy nie nitowany :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po śwętach

Od dwóch dni jestem szczęśliwym właścicielem DragStara 1100 :icon_twisted: kupiłem go od ks. Krzysztofa z Sopotu (jeśli ktoś zna to wi eo kim mówie)

Mam pytanie gdzie można kupić bagażnik do założenia sakw i oparcie dla pasażera ???

 

Pozdrawiam i życze szerokich dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAFARO34...

Aby założyć sakwy będą Ci potrzebne stelaże. Proponuję takie, do których sakwy można przykręcić - układ bardziej stabilny. Wszystko (stelaże, ale i bagażnik i oparcie dla pasażera) możesz kupić tu:

 

http://www.roadstyler.com/pl/index.php?pag...hpshop&Itemid=1

 

Nie polecam bagażnika przykręcanego do błotnika (bagażnik z rurek), lepszy - choć dla mnie estetycznie niedopracowany - jest z blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko w sprawie lightbar-ow:

 

czy w swoich instalacjach używacie żarówek halogenowych ? np. H4

co daję lub w czym przeszkadza niebieskie szkło lampy ?

czy warto ?

 

 

http://www.motobot.pl/www/str/skl.php?gr=557996&ob=29073

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w swoich instalacjach używacie żarówek halogenowych ? np. H4

co daję lub w czym przeszkadza niebieskie szkło lampy ?

czy warto ?

 

O to samo pytalem kupujac z niebieskim szklem i co wiem:

Tak samo swieci jak biale, podobno mniej oslepia :buttrock:

Halogeny sa w zestawie i juz :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko . Czy mogę lać do Dragstara wysokooktanowe paliwo i czy ma to jakis ujemny wpływ na żywotnosć silnika?

 

tutaj masz dużą dyskusję na ten temat

w skrócie wnioski (również z profesjonalnych badań, do których w ww. wątku są linki) są mniej więcej takie: lać 98 można, tylko nie bardzo ma to sens w przypadku niemal wszystkich naszych silników

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Jak to u was wygląda z sakwami? Konkretnie chodzi mi o ich mocowanie. Mam stelaże i teraz czas na zakup sakw. Pan z Tarboru polecał mocowanie na stałe, czyli przewiercenie tylnej blachy i przykręcenie sakwy na stałe do stelaża. Jednak wolałbym rozwiązanie, kiedy można w każdej chwili sakwę ściągnąć.

Spotkałem się z mocowaniem typu "klick-fix", na czym ono polega? Co polecacie?

 

Jestem zdecydowany na http://www.tarbor.pl/index.php?mode=oferta&kat=9 wzór W-04

podobne robi też "Terys" z Trzebinii. Ma ktoś z was tego typu sakwy?

Cena kosmiczna, ale chyba warto dołożyć i kupić coś takiego.

 

 

PS. Wszystkiego dobrego w 2008, szerokości i niekończącego się sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mausser...

Z cenami sakw (ale i innych dodatków) jest tak jak z cenami dżinsów - te co mają firmowe naszywki, droższe są. Ostatnio Terrys uznał, że firmą uznaną (świadome powtórzenie) jest i radykalnie zmienił swoje ceny.

A mocowania sakw techniką o której piszesz znajdziesz tu - kolejna firma, którą omijam, absolutnie nie polecam, a tylko informuję o jej istnieniu.

 

http://www.motoroni.pl/produkty.php?id=sx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cenami sakw (ale i innych dodatków) jest tak jak z cenami dżinsów - te co mają firmowe naszywki, droższe są. Ostatnio Terrys uznał, że firmą uznaną (świadome powtórzenie) jest i radykalnie zmienił swoje ceny.

A mocowania sakw techniką o której piszesz znajdziesz tu - kolejna firma, którą omijam, absolutnie nie polecam, a tylko informuję o jej istnieniu.

 

http://www.motoroni.pl/produkty.php?id=sx

 

Doskonale zdaję sobie sprawę, że za metkę trzeba płacić. "Jusza" wiem czego nie polecasz, chciałbym się dowiedzieć co polecacie, jakich firm sakwy zdobią wasze maszynki. Podajcie namiary na firmy co się tym zajmują (znam tylko TARBOR, TERYS, DUDZIAKI, AFYON), może jakieś namiary na czeskich producentów (mam blisko).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaję sobie sprawę, że za metkę trzeba płacić. "Jusza" wiem czego nie polecasz, chciałbym się dowiedzieć co polecacie, jakich firm sakwy zdobią wasze maszynki. Podajcie namiary na firmy co się tym zajmują (znam tylko TARBOR, TERYS, DUDZIAKI, AFYON), może jakieś namiary na czeskich producentów (mam blisko).

 

Pozdrawiam

 

 

Witam

Ja też jestem na etapie wyboru stelaży i sakw I interesowaly by mnie takie informacje Jak patrze na te stelaże które są w ofertach wydają się delikatne i niestabilne może są jakieś sposoby modernizacji lub ulepszenia A może zancie jakiegoś indywidualnego producenta któremu można powierzyć wykonanie takiego stelaża na przykład ze stali nierdzewnej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...