Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy podepnę się z prośbą o pomoc, kuzyn ma DS650 z początku produkcji i zauważył problemik: wyciek oleju powstaje na 2 cylindrze. Krople zbierają się na żeberkach, na wysokości świecy. Niewielkie ślady są w samym gnieździe świecy. Nie ścieka on nigdzie z góry, bo jest czysto.

 

Ja nie jestem totalnie mechanikowaty (zarabiają na mnie fachowcy) - jeżeli ktoś ma pomysł co jest przyczyną to prosze o podpowiedzi :notworthy:

z góry dzięki wielkie :notworthy:

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem bo być może to to samo co u mnie, niech kolega sprawdzi srubę kanału olejowego na górze cylindra, lubi się stamtąd sączyć... u mnie to było to. dokręciłem i od prawie tys km sucho...

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

co ile km regulujecie zawory? znajomy mówił że po 12-15 tys można zacząć w nie zaglądać, wcześniej nie ma co regulować... ja zrobine mam prawie 10 tys km od regulacji i nie wiem czy to narazie ruszać... silnik chodzi ładnie, cyka tak jak DragStary cykają, zaworów nie słychać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja to chyba jestem najdłużej użytkującym Drag Stara 650 z wszystkich forumowiczów. Ludziska kupują, pojeżdżą sezon , lub dwa i na sprzedaż. Mi jakoś żal go sprzedać. To tak jakbym przyjaciela sprzedał. Może kiedy zakocham sie od pierwszego spojrzenia w jakiejś innej maszynie tak zrobię, ale na razie póki co piaty sezon za mną. Tu od czasu do czasu zaglądam, ale nie widząc konstruktywnej dyskusji siedzę cicho. Na forum jest co czytać i z kim popisać , więc nie ma żalu , że tu cisza. Teraz mój motórg śpi jak niedźwiedź , aby szczęśliwie obudzić się wiosną. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego wspaniałego motocykla. :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Doskonale Cię rozumiem Porter. Pamiętam jak śmigałem Virówką 3 sezony i byłem bardzo zadowolony z tego moto. Zakochałem się w niej całkowicie, dołożyłem mnóstwo dodatków. Powiedziałem, że jej nigdy nie sprzedam bo za dużo pracy włożyłem w maszynę i nigdy mi to się nie wróci. Któregoś dnia pojawił się przez czysty przypadek kupiec, który jak ją zobaczył to zakochał się w niej bez opamiętania! (za bardzo wypolerowałem chromy :biggrin: )Odmówiłem mu, ale jak podbił cenę (i to walnął taką cyfrę, że oczy odpiły mi się od parkietu) to doszedłem do wniosku, że należy człowieka uszczęśliwić i kupić po rozbiciu skarbonki wymarzony Drag 1100 lub VTX 1300. Poszukując wymienionych maszyn spotkałem Ventkę i teraz V4 koi mnie jak Bethoven. Krótko mówiąc, zostałem w rodzinie Yamahy i jestem bardzo zadowolony! Nie zważając na powyższe sentyment do Draga pozostał i zawsze z przyjemnością posłucham jego V2 :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sam zastanawiałem się wiele razy czy nie sprzedać i kupić coś większego. Niestety tu pojawiał sie problem, bo na czym mi będzie tak dobrze jak na moim osiołku. Były pomysły na Suzuki VZR 1800, Kawasaki GTR 1400, VTX 1300, BMW 1200RT, i parę innych propozycji, ale jakoś nie doszło do zmiany. Ciekawi mnie na co przesiadają się właściciele Drag Starów i jaki typ preferują. Czy zostają w chromie, czy turystyk z kuframi, czy jakis sport, czy jeszcze cuś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie na co przesiadają się właściciele Drag Starów i jaki typ preferują. Czy zostają w chromie, czy turystyk z kuframi

 

Z tego co wiem ... na Wild/Road Stary a niektorzy nawet an Stratolajnery 1900

Ot Panie taki duuuuuzy skok :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie na co przesiadają się właściciele Drag Starów i jaki typ preferują. Czy zostają w chromie, czy turystyk z kuframi, czy jakis sport, czy jeszcze cuś innego?

 

Ja wybrałem motocykl Honda XRV 750 Africa Twin. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjedzie do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter jak na razie jeszcze nie zamieniłem. Mam Draga i czekam na Afri, ale to kwestia kilku dni i dojedzie. Yadzią przejeździłem cztery sezony i stwierdzam, że to moto nie dla mnie. Stanowczo za niski i za "twardy" jak dla mnie (mam 190cm i odczuwam bóle kręgosłupa), nadaje się tylko na dobre asfaltowe drogi i raczej do jazdy na końcu przy przejażdżkach z kumplami śmigającymi na innych motocyklach. Wystawiałem już na sprzedaż, ale słabe zainteresowanie. Może bliżej wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...