Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz ja mam problema i szukam .... :biggrin:

Przedni blotnik do mojego Draga custom w malowaniu pomaranczowym :icon_question:

Ci co byli w Gizycku a potem wracalismy z ekipa z Mragowa, wiedza o co kaman :bigrazz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ma ktoś może zamontowane gmole przednie do 650 clasisc . Pytam o gmole w kształcie trzech rur poziomych . Jak to wygląda w 1100 jest super.

Jak jest super w DS1100, to tak samo super będzie w DS650. To przecież z wyglądu prawie identyczne motocykle. Tylko sposób mocowania gmoli jest nieco inny.

Takie gmole można zamówić w Kużni Motocyklowej, widziałem na ich stronie www. Masz niedaleko.

Pzdr

 

No to teraz ja mam problema i szukam .... :bigrazz:

Przedni blotnik do mojego Draga custom w malowaniu pomaranczowym :buttrock:

Ci co byli w Gizycku a potem wracalismy z ekipa z Mragowa, wiedza o co kaman :evil:

Majkel, a co zmalowałeś ? Jechałeś lewą stroną ? :eek: Czy za dużo :flesje: ? :banghead:

I jak Ty teraz sprzedasz motunga bez błotnika biedaku ?

Współczuję.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, a co zmalowałeś ? Jechałeś lewą stroną ? :D Czy za dużo :) ? ;)

 

No wlasnie nic z tego !!!!

Jechalem jak Pan Bog przykazal, zgodnie z przepisami prawa stona :D i bez podwojnego gazu, ale ....

tak gdzies za Plonskiem jak wpadlem w pieknie wyfrezowane i dziurawe polskie drogi to mi walek narzedziowy zaczal dobijac do blotnika a jak dojechalem do Mragowa to okazalo sie ze blotnik jest juz do polowy pekniety.

Stwierdzilem ze jeszcze da sie jechac i ruszylismy dalej do Gizycka a tam ..... jeszcze wieksze dziury !!!!

Efektem tego w niedziele po popoludniu blotnik mi odpdal w Ryni :)

No i muialem dac info w ogloszeniu ze blotnika niet i w zwiazku z tym rabat 500 zlotych dla kupujacego :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W wekend po przejechaniu dłuższego kawałka pojawiło mi się ciągnięcie sprzęgła.

Po wbiciu jedynki zaczyna nieznacznie ciągnąć. Obroty lekko spadają. Wydawało by się, że w miarę zużycia sprzęgła łatwiej będzie się ślizgać. Przeglądałem hasła w dziale "mechanika".

Nic szczególnego nie znalazłem.

Pytania do szanownych kolegów:

1. Czy ktoś to miał i co zrobił ?

2. Czy zwykła regulacja luzu pomoże ? (Wg mnie mam luz OK)

Pozdrawiam Kolegów.

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W wekend po przejechaniu dłuższego kawałka pojawiło mi się ciągnięcie sprzęgła.

Po wbiciu jedynki zaczyna nieznacznie ciągnąć. Obroty lekko spadają. Wydawało by się, że w miarę zużycia sprzęgła łatwiej będzie się ślizgać. Przeglądałem hasła w dziale "mechanika".

Nic szczególnego nie znalazłem.

Pytania do szanownych kolegów:

1. Czy ktoś to miał i co zrobił ?

2. Czy zwykła regulacja luzu pomoże ? (Wg mnie mam luz OK)

Pozdrawiam Kolegów.

Juliusz

 

Witam. Luz na klamce okolo 1,5mm. Moze pocwicz z naciägiem linki ?! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa tobolek :D

Amor tez musialem od razu na 6 przestawic bo dobijal do kola na kazdej dziurze :crossy:

Polskie Drogi ....... :crossy:

Majkel, ale ja znam dużo ludzi co latają na Dragach (małych czy dużych) i nie mają takich przypadków, wypadków, baaaa...............nawet w Afryce latali i nic :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ja zwyczajnie trafilem na takie drogi ze ten moj "tobolek" nap**dalal non stop o blotnik i go oslabil az w koncu tenze wzial i pekl. :crossy:

Chodzi o to ze tyle lat moto smigalo po UK i Europie i nic a tu .... taki przypadek :crossy:

Sam bylem mocno zaskoczony ze od takich wibracji i uderzen moze sie rozwalic.

Moze dlatego ze to plastik ?

W kazdym badz razie ..... szukam drugiego :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!

Mam pytanie odnosnie zawieszenia w Dragu bo nie wzielem z UK manuala.

Tylny amor ma duza regulacje zawieszenia a fabrycznie jest ustawiony na 3.

Skale ma od 1 do 7 i teraz pytanie w ktora stone trzeba skrecic aby go utwardzic na polskie drogi??? :D

Ja mam fabrycznie na 3 i troche mi dobija na polskich dziurach :icon_mrgreen:

 

 

Też miałem na 3 i dobijało. Teraz mam na 6 i jest OK. Jeżdżę z żoną (115 + 55) ale i tak się zdarzy, że dobije. Ot, polskie drogi.

Merlin

 

Witajcie,

 

Koledzy pytanie za 100pkt.!!!!

wiecie gdzie można kupić takie oponki w PL :D

 

http://www.bikepics.com/pictures/938029/

 

w moim przekonaniu rewela zwłaszcza do jednego słusznego koloru :D

 

 

DELTICOM z Hanoveru, ma polska stronkę. Kupowałem tam czarnego Bridgestona na tył za 530 zeta (super ceny) i widziałem że mieli oponki z białym paskiem, bodajże Pirelli Route.

Merlin

 

sprawdziłem, nie są takie same ale... http://www.moto-opony.pl/start.html lub z innej beczki http://www.conti-bike.pl/index.php?cPath=31

Edytowane przez Merlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie drogi drodzy panowie są duże lepsze niz kilka lat temu więc nie narzekajcie .Amorki Wam dobijają z innego powodu .Jeżeli komus by się chciało niech zważy motocykl "goły a potem z sakwami ,wałkami ,gmolami ,podestami , podnóżkami,bagażnikiem ,sisibarem , szybą,wszelakimi osłonami i innymi pierdołami mocowanymi na błotnikach i wszędzie gdzie sie da .W połączeniu z kierowcą i pasażerem daje to o wiele większe obciążenie niż przewidywane przez producenta co w dużej mierze ma wpływa na prawidłowe funkcjonowanie zawieszenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ma ktoś może zamontowane gmole przednie do 650 clasisc . Pytam o gmole w kształcie trzech rur poziomych . Jak to wygląda w 1100 jest super.

 

 

Znam Kużnie , ale może ktoś wie gdzie jeszcze można zrobić takie gmole. W Kużni są odległe terminy.

 

 

Majkelpl jechałem obok Ciebie i widziałem jak się oglądasz za polskimi dziewczynkami. (to nie droga jest winna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie drogi drodzy panowie są duże lepsze niz kilka lat temu więc nie narzekajcie .

 

A wyobraz sobie ze z takim samym ladunkiem smigam na zloty w UK i mam amor ustawiony na 3 i NIC nie dobija ....

Wiec moze jednak polskie drogi ? :icon_mrgreen:

 

Majkelpl jechałem obok Ciebie i widziałem jak się oglądasz za polskimi dziewczynkami. (to nie droga jest winna)

 

To to juz mam winnych .....

Polskie dziewczyny :( :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...