Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DRAGMANIACY!

w walce o tytuł motocykla miesiąca moja dragna zajmuje aktualnie 2 miejsce(stan na 19.05 godz 9.00) ... dziękuje za wasze głosy i mam nadzieję, że uda się jeszcze zmobilizować by udąło się wygrać:icon_mrgreen:

pozdrawiam maksdj (marcin)

p.s. głosowanie trwa tylko do 21.05!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w DS 1100 CLASSIC oryginalne risery trzymajace kierownice są mocowane do półki za pomocą

śruby M12 ? wczoraj sprawdziłem jakim kluczem trzeba odkręcić nakrętkę od spodu i o dziwo była to 19-stka !!! czyli wg. tabel powinna tam byc sruba M14

 

pozdrawiam

 

sprawdziłem ! jest tam faktycznie śruba M12x1.25 (drobnozwojna), widać nietypowa nakrętka :bigrazz:

RISERS zamówione !!!!

Edytowane przez piotrpuzicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z WARSZAWY

Mam prośbę czy moglibyście podać namiary na sklep motoryzacyjny który jest dobre zaopatrzony w ubiory chodzi mi głównie o buty PROBIKER lub podobne

Z regóły mają jeden model a reszta na zamówienie a chciało by się pooglądać podotykać

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z WARSZAWY

Mam prośbę czy moglibyście podać namiary na sklep motoryzacyjny który jest dobre zaopatrzony w ubiory chodzi mi głównie o buty PROBIKER lub podobne

Z regóły mają jeden model a reszta na zamówienie a chciało by się pooglądać podotykać

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Kolego z Żywca :icon_question:

na poniższej stronie znajdziesz większość sklepów moto w Stolycy, mapka powinna pomóc nie wiem niestety gdzie mają PROBIKERA ;( może inni koledzy podpowiedzą.

 

 

http://warszawa.motomapka.info/

 

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję pomocy przy montażu szyby do DS'a 1100 Classic z 2000r. Szyba jest fabryczna. Z tego co się dowiedziałem to trzeba poluzować śrubu mocujące lagi. W Mitsui mówili, że tamat prosty i do ogarnięcia samodzielnie, jadnak bez instrukcji montażu lub fotek moge polec w boju. Ma ktoś z Was może instrukcję? Ewentualnie może ma ktoś taką szybę na swoim DS-ie i mógł by zrobić sesję zdjęciową? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję pomocy przy montażu szyby do DS'a 1100 Classic z 2000r. Szyba jest fabryczna. Z tego co się dowiedziałem to trzeba poluzować śrubu mocujące lagi. W Mitsui mówili, że tamat prosty i do ogarnięcia samodzielnie, jadnak bez instrukcji montażu lub fotek moge polec w boju. Ma ktoś z Was może instrukcję? Ewentualnie może ma ktoś taką szybę na swoim DS-ie i mógł by zrobić sesję zdjęciową? Będę wdzięczny.

 

A jaka to szyba ?

Silverado?

Czy masz oryginalne mocowania do tej szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję pomocy przy montażu szyby do DS'a 1100 Classic z 2000r. Szyba jest fabryczna. Z tego co się dowiedziałem to trzeba poluzować śrubu mocujące lagi. W Mitsui mówili, że tamat prosty i do ogarnięcia samodzielnie, jadnak bez instrukcji montażu lub fotek moge polec w boju. Ma ktoś z Was może instrukcję? Ewentualnie może ma ktoś taką szybę na swoim DS-ie i mógł by zrobić sesję zdjęciową? Będę wdzięczny.

 

mam oryginalną z Yamahy, zobacz pod tym linkiem na fotki http://picasaweb.google.pl/puziccy/Szyba

moze cos pomogą :evil:

 

górna część stelaża jest mocowana do górnej półki od spodu za pomocą śrub którymi

są przykręcone oryginalne riser-y

natomiast dolna częśc jest mocowana do dolnej pólki srubami trzymajacymi stelaż lampy.

U mnie mocowanie wchodzi pod wspomniany stelaż unosząc lampę lekko do góry.

 

Obie części są połączone z dwóch stron blaszkami (płaskownikami) do których przykręca się samą szybę.

 

pzdr

Edytowane przez piotrpuzicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to szyba ?

Silverado?

Czy masz oryginalne mocowania do tej szyby?

 

Nie wiem czy Silverado. Drag jest z polskiego salonu, więc szyba też będzie EU, a Silverado to chyba USA?

Mocowania są oryginalne.

Porobię zdjęcia wtedy się wiele wyjaśni.

 

piotrpuzicki - dzięki, zdjęcia na pewno pomogą, a szyba Twoja wygląda na taką samą :evil:

Edytowane przez orange rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Jedynie Słusznego Modelu :lapad: Moim wiśniowo-brązowym Dragiem cieszę się już drugi sezon i "najszła mie" nieodparta ochota wymienić fabryczny wydech na coś ciekawszego. Po lekturze m.in tego forum napaliłem się na rury MCJ i tu zaczęły się schody. Gdzie kupowaliście wydechy tej firmy, bo jakoś nie mogę ich znaleść ?? Na allegro były wystawione ale sprzedajcy miał tylko do nowszych modeli (mój to rocznik '99).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...