Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginalny manual do DS'a z 2000 roku. wersja angielska jest dla Classica, a polskie tłumaczenie dla Customa. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to mogę zeskanować i wkleić lub przesłać.

 

 

Z wielką ochotą...

Namiary podam na PW

Pita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny manual do DS'a z 2000 roku. wersja angielska jest dla Classica, a polskie tłumaczenie dla Customa. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to mogę zeskanować i wkleić lub przesłać.

 

Witaj

Ja jestem zainteresowany polska wersją. Ślij na; [email protected]

Z góry wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... ten tego... nie żebym nachalnie reklamował... Panie i Panowie wystawiłem swoją dragnę w konkursie na forumowy motocykl miesiąca... jeśli wam się spodoba to zagłosujcie, chociaż wiem, że konkurencja jest mocna ...

 

http://forum.motocyklistow.pl/Forumowy-Mot...008-t97596.html

 

pozdrawiam maksdj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No w pionie okienko jest pełne. Czyli mogę spać spokojnie stan jest ok!!! DZIĘKI

 

Ja niestety na to nie wpadlem jak wlewalem oleum ale ktos pisal, ze po wlaniu 1L juz okienko jest zalane.

Prawda to, czy falsz?:) Bo od kiedy to przeczytalem to spac nie moge i koszmary zatartego silnika mnie dopadaja:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny manual do DS'a z 2000 roku. wersja angielska jest dla Classica, a polskie tłumaczenie dla Customa. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to mogę zeskanować i wkleić lub przesłać.

 

 

no ja tez poprosze te wersje polska .... namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... ten tego... nie żebym nachalnie reklamował... Panie i Panowie wystawiłem swoją dragnę w konkursie na forumowy motocykl miesiąca... jeśli wam się spodoba to zagłosujcie, chociaż wiem, że konkurencja jest mocna ...

 

http://forum.motocyklistow.pl/Forumowy-Mot...008-t97596.html

 

pozdrawiam maksdj

Głos oddany ,może pomoże,narazie jest nieżle

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na to nie wpadlem jak wlewalem oleum ale ktos pisal, ze po wlaniu 1L juz okienko jest zalane.

Prawda to, czy falsz?:eek:

 

Bardzo mozliwe ze tak jest, ale ........

Moze to okienko juz sie zalewa od samego poczatku a reszta oleuma splywa nizej ???? :banghead:

Jak zlewasz stary olej to przeciez wlewasz 2,8 nowego i spisz spokojnie !!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany ,może pomoże,narazie jest nieżle

powodzenia!

 

bardzo dziękuje za głosy... zdjęcia były robione 1 maja w czasie wycieczki po słowacji... w sumie 360 km i piękne widoki:) (zobaczcie też zdjęcia dodatkowe)

pozdrawiam maksdj (marcin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe ze tak jest, ale ........

Moze to okienko juz sie zalewa od samego poczatku a reszta oleuma splywa nizej ???? :(

Jak zlewasz stary olej to przeciez wlewasz 2,8 nowego i spisz spokojnie !!!

 

Niby tak - tylko fajnie byłoby co jakiś czas sprawdzić poziom;) No chyba, że można jeździć dopóki oleum jest w okienku? Jakoś nie mogę zczaić kitajców o co chodzi z tym okienkiem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam prośbę, jestem szczęśliwym posiadaczem Draga Custom XVS 650, przy czym jest cały golusieńki, chciałbym go ubrać, ale zastanwiam się czy nie zespuje to jego wyglądu i nie będzie wyglądało beznadziejnie. Mam prośbę do posiadaczy podobnych maszynek, jakbyście mogli podesłać mi jakieś linki do stron i fotek z Dragami Customami już ubranymi, które mają np. sakwy, kufer z tyłu, gmole, czy szybę, choć na szybę, to się raczej nie zdecyduje.

 

Dzięki. Pozdro Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam prośbę, jestem szczęśliwym posiadaczem Draga Custom XVS 650, przy czym jest cały golusieńki, chciałbym go ubrać, ale zastanwiam się czy nie zespuje to jego wyglądu i nie będzie wyglądało beznadziejnie. Mam prośbę do posiadaczy podobnych maszynek, jakbyście mogli podesłać mi jakieś linki do stron i fotek z Dragami Customami już ubranymi, które mają np. sakwy, kufer z tyłu, gmole, czy szybę, choć na szybę, to się raczej nie zdecyduje.

 

Dzięki. Pozdro Krzysiek

Leniu ....

http://www.bikepics.com/yamaha/dragstar/

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jakbyście mogli podesłać mi jakieś linki do stron i fotek z Dragami Customami już ubranymi, które mają np. sakwy, kufer z tyłu, gmole, czy szybę, choć na szybę, to się raczej nie zdecyduje.

 

Zobacz mojego w kilku odslonach zarowno ubrany jak i "golusienki"

A poza tym ........ wchodzisz na Allegro i tam masz Dragow do bolu :)

 

Niby tak - tylko fajnie byłoby co jakiś czas sprawdzić poziom;) No chyba, że można jeździć dopóki oleum jest w okienku? Jakoś nie mogę zczaić kitajców o co chodzi z tym okienkiem:(

 

Ja nie sprawdzam :buttrock:

Wiem ze moj nie bierze i tylko raz w roku zmieniam na nowy olej. :biggrin:

A jak chcesz sprawdzic to wystarczy lekko przechylic motocykl na prawo i wtedy widzisz czy masz oleum w okienku. ( Najlepiej robic to we dwie osoby )

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...