Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powitać, powitać... ciekaw jestem jaka jest Twoja opinia na temat tych gmoli z podnóżkami, ja aby być w pełni szczęśliwym musiałem dokupić sobie spacerówki. No i dopiero teraz czuje się komfortowo bo mogę nóżęta ułożyć na trzy sposoby.

 

Szerokości życzę

 

 

Witaj, jeśli chodzi o gmole ze spacerówkami to nie wiem jeszcze na 100% jak napisałem mam za sobą 200 km :crossy: z czego na spacerówkach może 5 :) myślę że w pełni ocenię to rozwiązanie na wiosnę jak po trasach pośmigam. :flesje: na razie zimowanie i na wiosnę trochę roboty przy dragu żeby na sezon był gotowy. (wymiana oponki tylnej np... itp. )

 

pozdrawiam

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie zrozumieliśmy się dobrze... To są gmole z podnożkami, ale ja jeszcze dodatkowo dokupiłem i zamontowałem spacerówki (dodatkowe podnóżki na gmol) zobacz sobie fotki.

W każdym bądź razie, pytałem Ciebie o odczucia bo dla mnie nie jest zbyt wygodne trzymanie nóg na podnóżkach i pięty wspierać na hamulcu i dźwigni zmiany biegów.

 

Co do oponki na tył to akurat mam do sprzedania Metzelerkę jeszcze z wypustkami. Jak coś to wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mi w nowym watku nie odpowiedzial wiec pisze tutaj:

 

poki co kupilem stelaz od devilcape :notworthy: :notworthy: i teraz szukam relfektorow ale nie wiem co wybrac...

 

te wydaja mi sie spoko: http://moto.allegro.pl/item256606553_refle..._lightbary.html

 

+sa dwuwłóknowe wiec mozna jako mijania+drogowe

+ Highway hawk...

- sa troche drogie....

 

co mozecie mi o nich powiedziec, ew. poradzcie jakie inne kupic..

 

i jeszcze taki e pytanie nt. podlaczania, jesli wzialbym te dwuwlóknowe to wystarczy wlutowac kabelki pod glowne swiatla mijania+drogowe+masa? czy jakos inaczej..?

 

 

P.S. a odnosnie ankiety na motocykl miesiaca to widze ze przybywa glosow na dragusia, wiec jesli byscie sie sprzezyli i dali znac swoim znajomym ze taka ankieta jest(duzo osob wogole nie wchodzi w ten watek) to moze by sie cos poprawilo, wkoncu jeszcze 9dni zostalo...

Edytowane przez LukaszXVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x.Maślak... co ja bym bez Ciebie zrobił...???

 

"Wróóóóóć!!!" (Z.Gilowska) - ależ mi będzie tego brakować... Ale to olej mineralny (właśnie sprawdziłem). Czy i czemu ma być mineralny, a nie półsyntetyczny, lub syntetyczny???

x.Maślak... Ty, który nie znasz odpowiedzi na tylko jedno pytanie, powiedz czemu mineralny???

Edytowane przez jusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x.Maślak... co ja bym bez Ciebie zrobił...???

 

"Wróóóóóć!!!" (Z.Gilowska) - ależ mi będzie tego brakować... Ale to olej mineralny (właśnie sprawdziłem). Czy i czemu ma być mineralny, a nie półsyntetyczny, lub syntetyczny???

x.Maślak... Ty, który nie znasz odpowiedzi na tylko jedno pytanie, powiedz czemu mineralny???

W instrukcji stoi napisane:

"Olej przekładni głównej 0,2 l

Zalecany olej: SAE 80 API GL-4 lub SAE 80W90

Można także stosować oleje GL-5 lub GL-6"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

znów mam drobne pytanko... zaglądam co wieczór do mojej dragny i sie jej przygladam i głaskam:). wypatzryłem nad filtrem powietrza takie gniazdko plastikowe, czarne z klapką ... wyglada jak do podłączenia czegoś ... i tu jest pytanie do czego to służy?

i jescze jedno pytanie ... czy pod siedzeniem w dragnie nie ma schowka? wiem że jest pod tą klapką z napisem yamaha, ale byłem przekonany że pod siedzeniem też coś będzie...

pozdrawiam i dziekuje za wyrozumiałość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad filtrem powietrza takie gniazdko plastikowe, czarne z klapką ... wyglada jak do podłączenia czegoś

 

Nic takiego sobie nie przypominam w oryginale. Być może poprzedni właściciel wyprowadził tamtędy akurat przewód-szybkozłączkę do ładowarki "Optimate", utrzymującej akumulator we wzorowym stanie? Ma on takie gniazdko na 2 bolce z gumową obudową i klapką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: dziekuje za odpowiedzi.

w kwestii tej klapki z gnaizdkiem to moje pierwsze skojarzenie tez było że to do łądowania aku... to jest tak elegancko zrobione, ze wygląda jak coś co jest tam od czasu wyjazdu z fabryki. a czy moze mi kolega coś wiecej powiedzieć o tym utrzymywaniu aku w dobrym stanie i owej ładowarce? bo skoro miałbym takie gniazdko to może powinienem je jakos wykorzystać:smile: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka seria ładowarek niskoprądowych i "inteligentnych" - możesz praktycznie na całą zimę pozostawić bateryjkę podłączoną do nich, bo nie rozpoczną doładowywania, póki różnica potencjału na biegunach nie będzie naprawdę niska. Właściwie zawsze gdy wjeżdżam go garażu podpinam do "Optimate" (mam egzemplarz serii III) akumulator i mimo, że ma 7 lat nie zawodzi mnie. Można zamówić z katalogu Hein-Gericke i innnych, chyba że masz kontakt na jakąś hurtownię albo kumpel-elektronik zrobi Ci coś podobnego. Naprawdę warto. Nie używaj do akumulatora motocyklowego automatycznych ładowareczek do baterii samochodowych, bo szybko go wykończysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kupiłem w internetowym sklepie KLASA filtry oleju bez uszczelek (sic!!!), teraz chciałbym kupić do tych filtrów uszczelki (O-ringi) - motocykl DragStar1100Classic2004r. Gdzie mogę je kupić???

 

A ponieważ fakt nieobecności uszczelki przy filtrze - rzecz jasna oferowanym w internetowym sklepie KLASA - spowodował we mnie niepojęte zdziwienie, zastanawiam się czy zamówię tam świece... bo jeśli też będą bez uszczelek (czyt. podkładek)???

Koleżanki!!! Koledzy!!! (choć bardziej liczę na tę pierwszą grupę) potrzebuję wsparcia - pocieszenia, słowa ciepłego, przytulenia do piersi... "że jakoś to będzie" - westchnienia, tudzież wskazania miejsca gdzie mógłbym nabyć uszczelki do trzech (tyle kupiłem - tak jakoś na zapas) filtrów oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...