Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj patrzę w okno... słońce świeci! Na termometr... plus sześc! Na drogę... sucha! To ja do garażu i w siodło! Nawinąłem ponad 60 kmów i mimo że nieco zmarzłem, jestem pod wrażeniem! :crossy:

 

 

No i narobiłeś apetytu, myślę, że nie tylko dla mnie.

Już obserwuję pogodę na weekend, będzie u mnie plusowa temperatura i co najważniejsze to sucho.

Trzeba będzie przepalić maszynę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jestem pod wrażeniem! Jak to jeździ! Zajekurwabiście! Silniczek cicho sobie świszcze, tłumiki ryczą basowo a przyśpieszenie - żadna puszka nie ma najmniejszych szans! Mam nadzieję, że zima szybko skapituluje. :crossy:

 

A Luca i tak Ci powie ze nuda i nic sie nie dzieje i ze moglby zasnac za kierownica :icon_mrgreen: :banghead:

Sadze ze teraz bedziesz mial problemy jezdzac na dwoch tak skrajnie roznych motocyklach :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dostęp do producenta elementów z blachy kwasówki

jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=549300639

jestem zainteresowany dużą szybą do drag stara 1100 classic kompletną z mocowaniami

gdyby ktoś miał jakieś namiary proszę dać znać

Edytowane przez koszerny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie mi powiedzieć czy drag star 650 custom rocznik 1997 był oryginalnie malowany na srebrno a po bokach taki szarym kolorem napis Drag Star? Bo mam jednego na oku, a nie wiem czy one były tak oryginalnie malowane czy ktoś go przemalował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie mi powiedzieć czy drag star 650 custom rocznik 1997 był oryginalnie malowany na srebrno a po bokach taki szarym kolorem napis Drag Star? Bo mam jednego na oku, a nie wiem czy one były tak oryginalnie malowane czy ktoś go przemalował.

 

Pierwsze modele rzeczywiscie mialy malowany napis DragStar na zbiorniku. Z tego co zaöwazylem to byly one w kolorach : pomaranczowo-czarnym i Srebrno(szaro)-niebieskim.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jako, że wczoraj rozpocząłem sezon motocyklowy na moim nowym nabytku mam dwa pytania:

 

1. Czy dysze w Dragu z USA są inne niż te na Europe? słyszałem że są dostosowane to paliwa o innej liczbie oktanowej, stąd ksztuszenie przy niskiej prędkości i niskich obrotach. Temat rozeznany w salonie Yamahy przez kolege który ujeżdża Road Stara a zauważony dziś przeze mnie w Dragu... jednak wstępnie zwalam to na paliwo - dolałem za 30zł :-) a reszta była z USA i kij wie ile w baku sobie pływała.

2. Jaką prędkość udało się Wam osiągnąć Dragiem 1100? myślałem że przy 120km/h to będzie sobie pyrkał a u mnie obroty wydają mi sie na tyle wysokie jakbym 650 jechał :-) no i... 150km/h wstępnie :bigrazz: nie było gdzie kręcić więcej ale chciałbym wiedzieć czy jest w ogóle sens.

 

Motocykl jest przed obsługą, może zastany... nie wiem, ale martwi mnie to :-)

 

aaaa i przepraszam że temat sie być może powtarza, ale ten wątek jest tak długi że znaleźć w nim odpowiedź graniczy z cudem :-)

Edytowane przez mikgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zbliżyłem się do 160 km/h, ale komfort jazdy był wątpliwy. Wprawdzie był jeszcze zapas i można było więcej, jednak o ile za szybą można spokojnie wytrzymac, to nogi zaczynało zwiewac mi z podestów. Najlepiej było w granicach 120-130, i obroty spokojne i wiaterek nie przeszkadzał.

PS. Jeszcze nie mogę przyzwyczaic się do wskazań prędkości w milach. Jest też wprawdzie skala w kilometrach, ale cyferki malutkie i nie ma czasu przy większych prędkościach na wpatrywanie się. Może wymienic cyferblat na europejski? Jest taka możliwośc?

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z możliwością wymiany cyferblatu.Prędzej wymienisz cały licznik,dzięki temu będziesz miał i szybkość i przebieg w km.Ale taki nie jest tani,chyba że trafisz na Ebay.de.Podejrzewam jednak że jak trochę więcej pojeździsz to się do tego licznika przyzwyczaisz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bak przez dłuższy czas nie był pełny to może być w nim dużo wilgoci,która dostała się do gaźników.I dlatego są do czyszczenia i synchronizacji.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 2500km przebiegu? :biggrin:

 

Witam. A co wolalbys uslyszec ,ze po zatankowaniu swiezym paliwem bedzie dobrze?

Tym bardziej ,ze moto jest z USA (jak zrozumialem) i wymaga regulacji itd., itp.

I te 2500km nie ma tu znaczenia. Ale oczywiscie zrobisz co zechcesz.

Pozdro

 

Jest też wprawdzie skala w kilometrach, ale cyferki malutkie i nie ma czasu przy większych prędkościach na wpatrywanie się. Może wymienic cyferblat na europejski? Jest taka możliwośc?

 

Lepiej sie przyzwyczajaj. Samych cyferblatöw na Ebay`u nie spotkalem, natomiast koszt calego nowego budzika to okolo 300€ (ebay). Uzywane wystepujä sporadycznie.

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mogę przyzwyczaic się do wskazań prędkości w milach. Jest też wprawdzie skala w kilometrach, ale cyferki malutkie i nie ma czasu przy większych prędkościach na wpatrywanie się.

 

Daj spokoj shipp i wbij sobie do glowy ze 60 mil to 110 i wszystko w temacie :icon_mrgreen:

Zreszta po co Ci ta informacja ?

Ja swoim jezdze "na sluch" i bardzo rzadko zerkam na predkosciomierz :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...