Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam , od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Drag Stara 1100 C :icon_eek: i w celu opanowania sprzetu przejechalem 450 km .Moze jeszcz z 500 i smialo mozna smigac w mala trase. :) Pozdrawiam

 

 

Gratulacje! Szerokiej drogi i pociechy z maszyny!!!

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem . czasami podczas bardzo wolnej jazdy na jedynce lub dwójce mam wrażenie jak bym jechał na jednym cylindrze. dodaje gazu wchodzi drugi gar. czy może to być spowodowane żle wyregulowanymi gaźnikami. mało jeździłem przed regulacją a regulacja wyszła podobno super. czy ktoś zna dobry warsztat do DS-a w świętokrzyskim lub opinie na temat yamahy w kielcach / zmiana właściciela od tego roku/. czy co roku regulujecie też zawory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piszczące klocki często pomaga klej do klocków, ponieważ najczęstszą przyczyną pisków są wibracje w jakie klocki wpadają. Loctite ma taki produkt w ofercie, niestety nie pamiętam nazwy.

Witaj orange rider.Jak szanowne zdrowie?? Dobrze że choć na forum jesteś z nami. Życzę szybkiego powrotu do stanu używalności motorowej.

A co do tych klocków to u mnie nie jest to pisk tylko skowyt i głośne szuranie , jakby klocka już nie było { a jest }. Twierdzę że klocek ze starości stwardniał i bardziej ślizga się po tarczy niż trze i stąd te dżwięki.

Muszę je zmienić , ale nie chcę zakładać chłamu, więc zapodałem takie pytanie. Niektórzy polecaja EBC-HH, inni nissiny, inni Lucasa , a jeszcze inni całkiem coś odmiennego. Ja chciałbym usłyszeć od posiadaczy Dragów- na jakich klockach jeżdzicie i z jakim skutkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piszczące klocki często pomaga klej do klocków, ponieważ najczęstszą przyczyną pisków są wibracje w jakie klocki wpadają. Loctite ma taki produkt w ofercie, niestety nie pamiętam nazwy.

Zapomniałem Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji dnia OJCA, więc się prostuje i dodam że chyba obaj jesteśmy z tego samego rocznika.To był rocznik !!!

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i zdrowia , a potem PRZYCZEPNOŚCI.

Porter.

 

Chcę je zmienić mimo że ich grubość jest Ok.

Poradzcie tylko które nie skowyczą. Dzięki

 

Ja na początku sezonu zaaplikowałem drażetce nissiny i są ok.

Super hamują i nic nie piszczy.

Do zanabycia na allegro koło stufki pln.

Dzięki Zulus, za podpowiedż. Czy te nissiny mają jakies dodatkowe oznaczenie , czy po prostu Nissiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie, bo jak nie nowka sztuka to pewnie mial juz zmieniane :D

A jak sztuka z USA to kto ich tam wie jakie opony zkladaja ???? :)

Motocykl w miarę nowy z niskim przebiegiem, jeśli opony ma inne niż w oryginale to dlaczego są zmienione?

Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj orange rider.Jak szanowne zdrowie?? Dobrze że choć na forum jesteś z nami. Życzę szybkiego powrotu do stanu używalności motorowej.

 

Dzięki - już lepiej, wiesz, w domu jakoś się sił nabiera, opieka lepsza :)

Noga już nie doskwiera, ale przybrała wszystkie barwy tęczy (i nie tylko tęczy). Za to od tego leżenia zaczyna mi szwankować kręgosłup - ech...

Cóż - mam nadzieję, że pod koniec sezonu na chwilkę wsiądę chociaż na maszynę. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl w miarę nowy z niskim przebiegiem, jeśli opony ma inne niż w oryginale to dlaczego są zmienione?

Piter

 

Poniewaz wielu z nas uwaza iz te fabryczne sa bleee i sobie zmieniaja na inne "lepsze"

To jedna z mozliwosci, ta bardziej optymistyczna :P

Inna ......... no coz :icon_mrgreen:

 

Cóż - mam nadzieję, że pod koniec sezonu na chwilkę wsiądę chociaż na maszynę. Zobaczymy.

 

Mam nadzieje ze jak podjedzie sie pod Ciebie motocyklem to sam sie skusisz na chwile "posiedzenia" :icon_mrgreen: :)

Jeszcze tylko miesiac a uslyszysz mojego sprzeta pod swoim oknem a do tego czasu, mam nadzieje, noga juz troszke sie zagoi :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę oglądnąć z kumplem Drag Stara 650 classic (USA) - i takie pytanie na szybko:

Na jakich gumach wychodzi z fabryki ten motocykl ?

 

Pozdr. Piter

Witaj ,wydaje mi się że Yamaha wypuszcza swoje motorki na Dunlopach.Moje moto było ze stanów i obie gumy były z tej firmy i z rocznika moto.A w stanach nikt niepotrzebnie opon nie zmienia.Opony z USA moga być twardsze i więcej wytrzymują.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych klocków to u mnie nie jest to pisk tylko skowyt i głośne szuranie , jakby klocka już nie było { a jest }. Twierdzę że klocek ze starości stwardniał i bardziej ślizga się po tarczy niż trze i stąd te dżwięki.

Muszę je zmienić , ale nie chcę zakładać chłamu, więc zapodałem takie pytanie. Niektórzy polecaja EBC-HH, inni nissiny, inni Lucasa , a jeszcze inni całkiem coś odmiennego. Ja chciałbym usłyszeć od posiadaczy Dragów- na jakich klockach jeżdzicie i z jakim skutkiem?

 

Witam. Odszukalem klocki na ktörych wczesniej jezdzilem. Braly szybko i absolutnie bez zadnych dodatkowych dzwieköw. Oznaczenie jakie na nich widnieje to: JB NK FF ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,wydaje mi się że Yamaha wypuszcza swoje motorki na Dunlopach.Moje moto było ze stanów i obie gumy były z tej firmy i z rocznika moto.A w stanach nikt niepotrzebnie opon nie zmienia.Opony z USA moga być twardsze i więcej wytrzymują.

...a ja ze Stanów sprowadziłem maszynkę w Bridgestone-ach... Rocznik 2003, bez wypadku, oponki w roczniku... I co teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze moto ,tansze ,gorsze opony.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...