Skocz do zawartości

Pannonia T5 z koszem


Alexx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam! JAk zobaczylem w temacie napisane slowo "Pannonia" to juz mi sie pojawil banan na mordzie:D:D Bo widzisz tak sie sklada że ja równiez mam Pannonie T5 i równiez kupilem do niej kosz osobno! Kosz targalem z pod bialoruskiej granicy:))

No ale warto bo to przeciez unikat! Szczerze CI gratuluje ze kupiles taki piekny statek i jednoczesnie ciesze sie ze bedzie o jedna Pannonie z koszem wiecej na Polskich drogach:) Zapodaj fotki Pannoni i kosza bo chetnie bym obejrzal, zreszta nie tylko ja bo i wiele innych osób:)

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co do lampek to mamy ten sam problem:(( Bo ja ten mój kosz kupilem w oplakanym stanie.. Lampke z przodu ma oryginalna, ale klosika nie ma.Sama ramka zosrala z uchwytem na żarówke, no a z tylu wogule nie bylo.. Bede sie staral odtworzyc oryginalne lampki, tzn z tylu wytne z aluminium ramke (podstawą bedą fotki z pewnej strony)no a klosz nie wiem jeszcze jak zrobie.. Bedzie troche roboty przy tym, ale warto. Co do samej kasty kosza to bede musial pospawac bo popekana jest no i siedzenie i oparcie jakos odtworzyc, a tak to rama jest zdrowa.

Jesli chodzi o sam motocykl to ja swoja Pandemonie kupilem cala z papierami i ubezpieczona,nawet prawie na chodzie. Ale rozebralem ja poniewaz bede robil calkowity remon, kapitalka od podstaw. Kazda czesc chce miec oryginalna(ale tylko na zewnatrz)w srodku bede mial pare modyfikacji, no i oczywiscie gaznik bedzie zmieniony poniewaz oryginalny jest wadliwy (motocykl duzo pali i pracuje byle jak) , gaznik bedzie albo od Jawy TS, albo Yamahy RD 250, no albo jakis inny japonski o srednicy 28mm:)

Ogólnie zanim ja zrobie to pewno jeszcze ze dwa sezony mina.. No ale i kasy bede musial miec sporo bo mam zamiar chromy nowe polozyc i oczywiscie lakier z najwyzszej pólki. Aluminiowe czesci spolerowac itp.

A ty opisz te swoja pandemonie, skad ja wogule kupiles itp:) Jestesmy nielicznymi ludzmi posiadajacymi takie sprzety, dlatego sie tak wkrecilem w ten temat:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz jest w dobrym stanie ma cały przód tylko lamp brakuje bo są od innego. Siedzisko jest ok ale daję do obszycia. Jest w dobrym stanie ale trzeba go sklepać. Jest motylek na koło DIUNA, a rama jest OK! Motocykl kupiłem z przeglądem i ubezpieczeniem. Brakuje mu tylko licznika a reszta jest si. Nawet ma pokrowiec na zestaw naprawczy. Lakier jest igła tylko jest wgniot na baku i szkoda bo znaczki PANNONIA są w dobrym stanie i szkoda je zrywać. Teraz kosze mam 2 ale jeden chcę sprzedać bo brak mu wiele części. Mam wiele części do samego motocykla.

POZDRO :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexx, w sumie to ja bede mial fool roboty zeby doprowadzic ten mój kosz do stanu uzytkowania.. Tak se mysle, ze moze bym od Ciebie zakupil ten drugi, tzn najchetniej sama gondole, bo ta moja jest pocharatana:( No i jeszcze interesowal by mnie ten "garnek" aluminiowy z przodu:)

Jak mozesz to sie odezwij do mnie na Gadu- 6747124

A jesli chodzi o jakies fotki tej mojej to nie zapodam bo mam wszystko w rozbiórce. Chociarz w sumie mam jedna fotke ale samej Pannoni T5 bez kosza (fotke zrobil poprzedni wlasciciel), tu macie link: http://img91.imageshack.us/img91/2344/moja...zedremonten.jpg

A jak ktos chce obczaic naprawde ladna Pannonie T1 z koszem to polecam te stronke: http://www.pannonia.hoffman.auto.pl/

Jak ktos ma Pannonie to niech tez zapodaje fotki na forum!

Pozdrawiam

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gondola jest niekompletna tzn brak środka i przodu czyli grzybka. jest brezent na górze. Jest w dobrym stanie tylko że jest pomalowana na brązowo. Miałem ją sklepać bo jest idealna do tego ale kupiłem lepszą.

Cena jaką chcę dostać to 300zł ale możemy się dogadać. Dzwoń pod nr 692078985 bo mój brat ma ten kosz i on decyduje o cenie ostatecznej. Trudno jest o kosze DIUNY bo mało jest bez przeróbek.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba pozostane przy zrobieniu tej swojej:) Kupilem caly kosz za 250zl+koszt transporu (450km:) tak wiec 300zl za sama gondole to duzo.. Wiem ze to unikat, wiec moze ktos to od Ciebie kupi za te cene.

A nazwa kosza to DUNA a nie "DIUNA" :icon_razz:

Ty w tej swojej Pannoni tez masz chromy na baku?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stan tej Twojej Pannonki. Moja jest w robocie i będę mieć foto za kilka dni. Kosz który będę robić mam w idealnym stanie i dałem za niego 900zł ale ma wszystko tylko lamp brakuje. Ten który chcę sprzedać jest OK tzn mogę jeszcze dać podłokietniki. Mogę dać tobie też wymiar siedziska i oparcia a także wymiary grzybka bo truno o niego. Teraz będzie motobazar i pojadę więc jak coś będzie dam znać. Ta Pannonka którą mam ma pierwszy lakier. więc jest godna. Jak sprawdzałem cenę koszy to jak już są to w takim stanie i za taką cenę że masakra. Miałem do kupienia jeden za 1150 ale poszedł do GDAŃSKA a szkoda bo był ładny i warto było dać takie sianko.

 

Brak chromów na baku. Ale siedzisko jest oryginalne. Jak masz propozycje cenowe jeżeli chodzi o kosz to podaj. POMYŚLIMY :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz model T5 to chromy powiiny byc.. chyba ze ktos zmienial zbiornik paliwa, no ale zawsze mozna pochromowac:) Ten kosz ktory kupiles to zapewne kosz z allegro? Koles mial ten kosz przy junaku o ile pamietam, tak pisalo na tej aukcji, za ten kosz koles tez chcial 900zl, dlatego wnioskuje ze go kupiles;p Ja kupilem caly kosz za 250zl dlatego ta twoja gondola wydaje mi sie drogo.. Wiesz, ja nie pracuje, tylko jak mi wpadnie jakis grosz to se odkladam i cos kupuje. Wszystko co kupuje to zazwyczaj bardzo tanie okazje:) za swoja pannonie dalem 200zl! :icon_razz: Ale w remont wsadze 10razy tyle.. Jak mi sie uda kupic godnole w jakims dobrym stanie za jakies 100zl to nie bede robil tej swojej.. bo moja popekana jest. Aha, masz moze blotnik do tego kosza?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujo miał kiedyś oryginalny kosz do Pannawi (Pannoni) i niestety sprzedał za grosze. Moto został się i w dalszym ciągu stoi. Motor jest w oryginalnym malowaniu,modelu nie znam dokałdnie. Częściowo jestem już w jej posiadani tylko trzeba zabrać ją do siebie. Oczwiście motor jest z papierami. Ale i tam moim zdaniem Junak w zaprzegu jest najładniejszy!! Bo sam taki zestaw posiadam. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexx, ale mi chodzi o błotnik do wózka a nie do Pannoni, masz może taki błotniczek do wózka na sprzedanko? Bo u mnie w koszu poprzedni wlasciciel uciol blotnik.. Ała.. Wiec moze ty jestes w posiadaniu blotnika nie cietego:)

Kooego "GaCek", jak masz mozliwosc to bierz te Pannonie i smigaj! A co do tego jaki motocykl jest ladniejszy to kazdy ma swój gust.. Ja np uwazam ze Pannonia z koszem jest najladniejszym zaprzegiem:) To smiglo z przodu, i ta sylwetka.. Jak dla mnie extra!No ale jak juz wyzej napisalem "kazdy ma swój gust"

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...