Skocz do zawartości

Ile nawineliscie już w tym sezonie???


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na podsumowania...

Hmm, co My tu mamy:

 

ogólnie 5700km

sezon 2006 5700-1800= 3900km

 

pogoda już deszczowa :icon_biggrin: parę wycieczek jeszcze mnie czeka np. na CPN...

 

sezon udany Dwie małe gleby :biggrin: i dwie extremalne sytuacje na skrzyżowaniach :wink: :wink:

 

Osiągnięcia imprezowe: Bemowo & Nowy Świat & Szkolenie wielkie dzięki dla Tomka K. :flesje:

 

Aż żal się robi jak pomyślę że zima nadchodzi...

 

zatankowana wacha ok 110 l PB95 wow + 3l ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,problemy z motorkiem,ale juz jest wszystko na dobrej drodze żeby w przyszłym sezonie móc wyjechać!

większość straconego czsu przez nieudolnych mechaników z moto mucha-jaworzno,którzy źle złożyli mi tłok:| i przez to motor nie chciał palić...a wszystko mogło być załatwione gdzies góra w półtora miecha,a trwa od maja do dzisiaj:/ M A S A K R A !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosc sporo nawinalem... :icon_exclaim: A teraz urwalem lancuch, wiec przerwa... :evil: A oprocz tego mam do wymiany oponke z tylu, bo sie skonczyla i Do poprawki malej tlumik... :biggrin: Musze jechac do sklepu i to kupic... :banghead: A swoja droga to dostalem stówe mandatu... :biggrin: Wiec ostrzegam tu tych co tak jak ja nieraz wyskakują bez kasku na szose, wiadomo, troche latam po polnych drogach bez kasku i kawalek na szoske, moze z 500 metrow na takiej zapadlej wiosce i jeszcze trafilem na gliniaza... :/ Grrrrl...... :/ TO KOSZTUJE 100 ZETA! :biggrin: A policjant był na kawasaki 500, wiec nie bylo możliwosci ucieczki, ani nic.... :/ Dodam, ze dzien wczesniej kupilem sobie nowy kask... :banghead: HE HE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku malutko, bo tylko kolo 8,5 tys km. Zaliczylem za to Alpy ( 4 przelecze ) w jeden dzien. Pozwolilo to troche poprawic technike jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...