Skocz do zawartości

Suzuki rg


Tuńczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Fajna ale niewiadomo czy by tak łądnie wyglądała w RG jak w tej Hondzie no najlepiej to tak sobie przymieżyć jak w sklepie a przez internet troche ryzyko przyślą ci zapłacisz dwie stówy i ci sie jednak niebędzie podobać z deka lipa

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż mi wyszło troche więcej, ale liczyłem najlepsiejsze i tym samym nieosiągalne dla mnie

 

Przednia owiewka - 300zł

Kierunki - 100

Zadupek (własny projekt, u znajomego na szczęście więc taniej) ok. 150zł

Opona tylna (110/90/18) - 100zł

Lakierowanie - 400zł

detale takie jak diody, podnóżki, manetki etc etc ok 200zł

nowy tłumik - tu nie wiem bo nie znalazłem odpowiedniego do RG (przyznam się że jak narazie mało go szukałem:P)

opcjonalnie sprzęt grający - 100zł (też po znajomości)

 

Dodać modyfikacje silnika 600zł

 

będzie około 2000zł czyli nowe RG :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż mi wyszło troche więcej, ale liczyłem najlepsiejsze i tym samym nieosiągalne dla mnie

 

Przednia owiewka - 300zł

Kierunki - 100

Zadupek (własny projekt, u znajomego na szczęście więc taniej) ok. 150zł

Opona tylna (110/90/18) - 100zł

Lakierowanie - 400zł

detale takie jak diody, podnóżki, manetki etc etc ok 200zł

nowy tłumik - tu nie wiem bo nie znalazłem odpowiedniego do RG (przyznam się że jak narazie mało go szukałem:P)

opcjonalnie sprzęt grający - 100zł (też po znajomości)

Dodać modyfikacje silnika 600zł

 

będzie około 2000zł czyli nowe RG :icon_mrgreen: :icon_evil:

Najbardziej dobija mnie w tym opisie pomysł na wsadzenie 'sprzętu grającego' po pierwsze - gdzie ty to zamontujesz?! a po drugie nawet nie chciałbym widzieć takiego moto! Lepiej kup sobie simsona z radiem, masz już gotowy "tuning" (ostatnio był nawet z komputerem pokładowym :D ). Druga sprawa jak się dobrze porozglądasz i popytasz to lakierowanie Cie tyle nie wyniesie, cena za nadto wygurowana! Trzy. Diody manetki i podnóżki powinieneś zmieścić w 100zł, ale nie wiem ile może kosztować etc ;D

Tak więc reasumując - fajnie że masz jakiś cel, staraj się do niego dążyć i rób to najlepiej jak potrafisz, tylko proszę zastanów się nad tym grajkiem :) i jeszcze raz przekalkuluj :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No przesada ten sprzęt grający.

Jeśli chcesz słuchać muzy to lepiej kup sobie mp3 i dyskretne słuchawki.

I nie montuj wieśniackich neonów.

Do jakiegoś skutera to jeszcze przejdzie ale nie do RG :D

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...