Skocz do zawartości

Jak to jest z fotoradarami ?


Rekomendowane odpowiedzi

Synku, jesli nie mam Hayabusy w garazu i nie jezdze po miescie 140km/h to chce sie podlizac starszym na forum zeby sie dowartosciowac?

 

 

 

OGROMNA PROŚBA: prosze sie odp...lic od hayabusy, jest tyle innych 2oo, ktore mozna uzywac jako przyklad snobizmu, bezmyslnego zap.dalania itp. :evil:

z gory dziekuje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo 22 punktów, nie czuję dreszczyku emocji.

:bigrazz:

 

Miesiac temu byłem na kursie zmniejszania punktów (23) bo już mi pot po karku spłynął, jak w tym stanie punktów bonusowych udało mi się stuknąć w gościa a on dzwoni po stróżów prawa. Udało się, ale niewiele brakowało i miałbym po uprawnieniach.

 

Wachu666:

 

łaaaaaałłł. Tata daje ci pojeździć, mamusia też :notworthy: Autem też ci dają pojeździć? żal.pl

 

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synku, jesli nie mam Hayabusy w garazu i nie jezdze po miescie 140km/h to chce sie podlizac starszym na forum zeby sie dowartosciowac?

 

Synku, mam 19 lat i prawko A1 oraz A od roku. Na stanie wciaz uzywam Varadero 125 bo w 98% poruszam sie po miescie - motorek praktyczny i malo palacy. Na trase biore od ojca Varadero1000, calkiem mile do podrozowania, a tych tras rocznie robie 2-3. Jezdze rowniez na CBF600 mojej matki od czasu do czasu jak chce lekko odkrecic.

 

Co ma Twoja wypowiedz do tematu o fotoradarach? Co ma piernik do wiatraka? Synku, jak Cie cos boli to napisz do admina i tam wylewaj swoje bole a nie robisz offtopic.

 

Dziekuje, dobranoc. :bigrazz:

 

Młodzieńczy zew w akcji :bigrazz: Moralizator :biggrin: Weź się ogarnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym moralizatorem. Jak ktos chce niech sobie jezdzi 1000 scigaczem. Jego sprawa i nic mi do tego. Wkurza mnie bezpodstawna krytyka Milosza-RR, a wiekowo wiele sie nie roznimy z tego co widze...

 

Nigdy nikogo na tym forum nie krytykowalem za to ze jezdzi scigaczem itp. Promowalem za to zdrowy rozsadek. Nie bede nikogo umoralnial, ze sportowe motocykle sa zle i nalezy jezdzic 125cm3 bo jest ekonomiczne i 'wystarcza', bo to bzdura. Wiadomo, ze prawdziwa frajda lezy gdzie indziej ale sie odpier*****e ode mnie, bo ani nic takiego nie powiedzialem, ani nie jest to miejsce na tego typu dyskusje, bo robicie tu spoty offtopic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym moralizatorem. Jak ktos chce niech sobie jezdzi 1000 scigaczem. Jego sprawa i nic mi do tego. Wkurza mnie bezpodstawna krytyka Milosza-RR, a wiekowo wiele sie nie roznimy z tego co widze...

 

Nigdy nikogo na tym forum nie krytykowalem za to ze jezdzi scigaczem itp. Promowalem za to zdrowy rozsadek. Nie bede nikogo umoralnial, ze sportowe motocykle sa zle i nalezy jezdzic 125cm3 bo jest ekonomiczne i 'wystarcza', bo to bzdura. Wiadomo, ze prawdziwa frajda lezy gdzie indziej ale sie odpier*****e ode mnie, bo ani nic takiego nie powiedzialem, ani nie jest to miejsce na tego typu dyskusje, bo robicie tu spoty offtopic.

 

Pozdrawiam

 

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodzi o twój debilny podpis pod postami (sygnaturę), na kilometr wali pseudodojrzałym, lizusowskim "preclem". To co dla niektórych jest sufitem dla innych jest podłogą.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...