Skocz do zawartości

Kto zna tego konia ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie.Gość sprzedaje Honde CB500.

 

Link : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104095543

 

Ktoś zna tego konia i jego historie? Niestety zmuszony jestem (brakiem gotówki) na zakup moto które przewiezie mnie bez napraw i dupereli do listopada.Co o tej Hondzie myślicie?

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.Ktoś przeniósł tutaj ten temat.Nie wiem komu mam podziękować ?

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie rzuca w oczy to piekne nie przebarwione, nie skorodowane kolektory. Co w tym motocyklu jest trudne do utrzymania, zwlaszcza przy takim przebiegu..

aha no i pod prawym gmolem widać przytarcie, wiec moto lezalo zanim ktos instalowal gmole. Ale tym bym sie nie przejmowal. Moja cb lezala i na prawo i na lewo, poprostu sie zdaza. Trzeba sie przejechać i wszystko sie wyjasni.

Na fotkach wygląda całkiem ok.

Edytowane przez Tuzmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam stan spoko lusterka nie orginalne co do kolektorów wyglądaja za dobrze albo malowane albo wymianka była .....kolorek fajny ......ja niestety dalem więcej ale to było kilka lat temu ....przejedź się odpal oczywiście na zimnym silniku i zobacz jak chodzi .....ja bym brał jak wszystko będzie ok ........nie do zajeżdzenia maszynka ......na początek ...oczywiście ....bo juz szukam czegoś innego .....sprawdź czy rocznik pokrywa się z bitymi oznakowaniami pod siedziskiem i na silniku jak będziesz miał problem w odczytaniu służę pomocą ....mam tez w angielskim książkę serwisową taką jak na allegro sprzedają po 145 zł . tylko że 70 mega i tylko chyba przez tlena można .....jak kupisz i będziesz chciał daj znać na priv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopmen - no niestety jak kasy nie ma gdzie pożyczyć to nic nie poradze.Musze sie przebujać do końca sezonu jakimś szrotem (ale szrotem w stanie "igła ;) ).

 

Maxv - dzięki za propozycje.Jak coś sie urodzi to sie odezwe :D

 

Pozdrawiam ALL

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...