Skocz do zawartości

Września 23-25.06.2006


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że zlot był ubezpieczony. Moze to załatwi sprawę. Choć częściowo. Nie bronię chłopaków z BtR, bo dla mnie jest to nie do pomyślenia by kogoś ze zlotu puścić bez kasku.

Czyli moge roscic zwrot choc czesciowy pieniedzy za kask? Moze dla Was , albo dla bubkow z BTR taki kask to pryszcz , mnie jednak kosztowal wiele wyrzeczen i dbalem o niego wrecz pedantycznie. Szkoda ze BTR puszcza o sobie taka opinie , najlepiej olac mlodego i miec sprawe w dupie-pewnie nie ich kaski-ale nawet teraz nikomu nie zycze z BTR by obudzil sie na zlocie z reka w nocniku bez kasku majac 140 km do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC zlot jak zlot lepiej bywało zwinołem się koło wieczorka potym jak jakieś debile zaczeli grzebać mi w sakwie .Wydaje mi się że w tamtym roku zlocik był o wiele fajniejszy ,A pozatym jak juz dzisiaj sobie na spokojnie analizuje to i tak fajnie że w ogóle jest bo narazie w kaliszu sie niezanosi na takowe imprezy

Edytowane przez mariuszkalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych do pobrania filmik . http://ww6.tvp.pl/View?Cat=780&id=360847 . Nawet mnie było widać :)

Mi sie wydaje, czy to Pablo tam laczka pali? :icon_mrgreen:

Ta TVP to jest paranoja jakas, teraz z takim zachwytem opowiadaja o motocyklach, ze z calego kraju sie zjechali, a za chwile nakreca reportaz o dawcach uzywajac pewnie tych samych ujec :D

Wspolczuje koledze ktoremu kask ukradli, ja niestety do Wrzesni nie dotarlem... Moze i dobrze :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trajka66, nie jestem pewien czy to z toba gadałem, ale ja i paru kumpli z Kalisza rozbilismy sie tam od strony tego jeziorka czy tam rzeki, tam gdzie były takie dwie ławki zrobione z pocietego drzewa.. Pamietam że staliscie chyba we czterech i gadaliscie z nami, i wtedy jeden z moich znajomych powiedział do was "ej dajcie mi też taka naklejke" :D Pamietasz? Namisz mi w jaki sposób mógłbym dostac taka naklejeczke?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zanudzać, choć dalej wracam do tych nieszczęsnych kasków.

Sami twierdzicie, że zlot stał się zlotem masowym. Jestem pełen podziwu dla chłopaków z Wrześni za to

że utrzymali względny poziom bezpieczeństwa i spokoju. Przy takiej ilości ludzi sprawy incydentalne zdarzają się. Jeżeli ktoś wyniósł niezadowolenie to powinien dogadać swoje tematy bezpośrednio z organizatorem. Osobiście uważam, że Marek sprawę kasków załatwi pozytywnie, to człowiek, który naprawdę wkłada dużo serca w dobre imię BtR. Na pewno sprawy tej nie pozostawi bez echa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja rowniez jestem zadowolony z imprezki,bylo milo,niestety o pifkowym spotkaniu forumowym nic nie wiedzialem bo nie mialem dostepu do netu od srody,organizacje zlotu oceniam raczej dobrze bez zadnych uwag z mojej strony

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi rowniez sie podobala Wrzesnia...widzialam pare zoltych naklejek...i nawet wydrukowany adres forum na pasku wetknietym w torbe bodajze na baku... ale coz...moj mezczyzna nie pomyka po necie...nie wchodzi na forum...nie byl zbyt entuzjastycznie nastawiony do moich poszukiwan forumowiczow... :/

 

jakies pomysly na takie problemy? zeby moc was dorwac i pogadac na jakims kolejnym zlocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies pomysly na takie problemy? zeby moc was dorwac i pogadac na jakims kolejnym zlocie :D

 

Pomysly z szukaniem naklejek, napisow na koszulkach moze byc zawodny. Najlepiej przed impreza zajrzec do tego dzialu, pozapisywac nr. kom ludzi ktorzy beda i w ten sposob zbierac ekipe. Z regoly wiem ze spotkania forumowe na imprezach motocyklowych czesto nie dochodza do skutku albo obejmuja tylko czesc obecnych forumowiczow.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...