Skocz do zawartości

nowy sprzet!


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wpadnij na kisielin to zaraz znajdziesz jakiegoś młodego kupca :smile: jak chcesz przyciąć to możeszi wołać za niego około 1000 tylko podpicuj go u nas w lubuskim to taki towar właśnie chodzi w tym przedziale cenowym (z moich obserwacji ;) ) a ty go zamieniłeś za simsona czy jak :buttrock: bo jak nie to teraz masz silnik i możesz pasować do simsona ... nie :crossy: :banghead: :lalag:

Edytowane przez JaWaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupilem gokarta i gratis silnik od simsona a w moim simku musze zmienic magneto i pare duperelkow a tamten silnik wlasnie ma zaplon platynkowy czy jak on sie zwie i jest bez magneta ma tylko krzywke wiec mi sie nieprzyda a i tak mam simka s50 a tamten silnik jest s51, a niewiesz czy w soli ktos niechce kupic gokarta?albo silnika od simaka?albo wsk?albo komara?

Edytowane przez Bartos_SzPaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupilem gokarta i gratis silnik od simsona a w moim simku musze zmienic magneto i pare duperelkow a tamten silnik wlasnie ma zaplon platynkowy czy jak on sie zwie i jest bez magneta ma tylko krzywke wiec mi sie nieprzyda a i tak mam simka s50 a tamten silnik jest s51, a niewiesz czy w soli ktos niechce kupic gokarta?albo silnika od simaka?albo wsk?albo komara?

jejku ile ty masz żeczy na sprzedaz :buttrock: tak poza tematem to ile chcesz za tego komara??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartos tak offtopic - to na autodromie chyba sobie nie pośmigasz, bo płatny zrobili... Teraz mam taką chęć pośmigać na autodromie, a tu dupa :buttrock:

Kiedys jeździło sie tam na simku...Znasz może Przemka Rede?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhoo a jaki ten rozek ma motor?ile lat?

a tak naprawde za wjazd gokartem lub autem na autodrom 20zl za motor chyba 5, kiedys bylo za darmo...ale motorem to jedziesz na gorke obok i wbijasz sie zadarmo!!!bo tam ktos pilnuje chyba tylko w niedziele a w tygodniu na gorke i masz za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Przemek ma może z 16 lat. Kupił odemnie Simsona i mowił, ze jest z kisielina.

Za DT dalem 3100zł z papierem na 50ccm :banghead: a w rzeczywistosci jest to 110ccm :buttrock: :crossy:

Tak mysle, zeby wpasc niedlugo na autodrom posmigac troche :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jest brudny i brzydko pomalowany:) kszyhoo jak bylem na autodromie to bylo 2 lepkow i jeden na zielonym simaku moze to on. a miales w simsonie na deklu od strony stacyjki zapackane czyms?jakims kitem czy czyms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...