Skocz do zawartości

YZ250f oceńcie stan techniczny


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a co do zobaczenia to dopiero bede mógł zobaczyc za 2 tyg. bo czekam an sprowadzenie tego"

 

no to ocenisz sobie sam... Pochwalisz sie jak kupisz a nie wszystkimi ofertami. No zazdroszcze....

A to co mnie najbardziej zirytowalo :

" YZ250f oceńcie stan techniczny"

"Oceńcie stan tego motocykla"

Wiesz co to jest prosze lub wiesz jak sie uklada pytanie ? Co tu k***a jakies twoje psy siedza, zebys tak rozkazywal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a co do zobaczenia to dopiero bede mógł zobaczyc za 2 tyg. bo czekam an sprowadzenie tego"

 

no to ocenisz sobie sam... Pochwalisz sie jak kupisz a nie wszystkimi ofertami. No zazdroszcze....

A to co mnie najbardziej zirytowalo :

" YZ250f oceńcie stan techniczny"

"Oceńcie stan tego motocykla"

Wiesz co to jest prosze lub wiesz jak sie uklada pytanie ? Co tu k***a jakies twoje psy siedza, zebys tak rozkazywal ?

nie najeżdzaj tak odrazu typa... ale co prawda to prawda, powinieneś najpierw nauczyć się pisać poprawnie zdania i używać czasami zwrotów grzecznościowych, i załuz jeden temat dotyczący wyboru motocykla a nie piszesz co chwile nowy, syf sie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu wspaniale widać ze w silniku napewno nic nie klepie! Lancuszek rozrzadu wymieniony ok 400-500km temu takze super. Z tego co widze zaworek iglicowy w gazniku bedzie do wymiany bo po 5 minutach postoju przelewa sie paliwo. Przebieg od nowosci 250motogodzin takze nie tak zle.

W wydechu z tego co widze wypadaloby zmienic wate wytlumiajacą poniewaz motocykl pracuje dosyc glosno - dzwiek nie jest tlumiony (widac to na drugiej focie)

I to chyba wszystko :D

P.S. Bym zapomniał!! Tarcze sprzeglowe juz maja bardzo malo okladziny i w ciagu 2 miesiecy bedizesz musial kupic nowe! Aaaa i tryb od trzeciego biegu jest uszczerbiony ale to niegrozne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a co do zobaczenia to dopiero bede mógł zobaczyc za 2 tyg. bo czekam an sprowadzenie tego"

 

no to ocenisz sobie sam... Pochwalisz sie jak kupisz a nie wszystkimi ofertami. No zazdroszcze....

A to co mnie najbardziej zirytowalo :

" YZ250f oceńcie stan techniczny"

"Oceńcie stan tego motocykla"

Wiesz co to jest prosze lub wiesz jak sie uklada pytanie ? Co tu k***a jakies twoje psy siedza, zebys tak rozkazywal ?

 

 

tak mi się napisało;/ sorka

 

nie musisz od razu tak się denerwować, a co do oceny to chciałem poprosu wiedzieć co myslicie o tym motorze i czy warto bylo by go wziac, cenie sobie wasze uwagi, nie mialem na mysli jakiegos rozkazu.

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

tak mi się napisało;/ sorka

 

nie musisz od razu tak się denerwować, a co do oceny to chciałem poprosu wiedzieć co myslicie o tym motorze i czy warto bylo by go wziac, cenie sobie wasze uwagi, nie mialem na mysli jakiegos rozkazu.

 

Pozdro all

 

Ładne naklejki, kupuj!!

PS. na przyszłośćn zastanów się po co jest to forum i jakie pytania powinno się zadawać, choć cieszy, że chociaż pytasz.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...