Skocz do zawartości

Hard Enduro 250 -> 2t /Husqvarna WR250, Honda CRM250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym się dowiedzieć co polecacie z Hard Enduro 250 2T? Jeśli ktoś ma jakieś informacje o Husce WR250 czy Hondzie CRM250, to bardzo proszę, niech się ze mną nimi podzieli?

 

Jak wygląda moc 250 Hard Enduro z mocą 250 full cross? Jak wygląda serwisowanie Hard Enduro, co ile, co trzeba wymieniać? Jak przedstawia się spalanie takiego sprzętu?

 

Co polecalibyście za Hard Enduro 250 do 7000zł. Zależy mi na homologacji.

 

Serdecznie Pozdrawiam!

Maciej (Nowy na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam husqvarne wr250! Naprawde mocne hard enduro ze swietnym zawiasem. Moc jest taka sama jak w full crossie, może troszeczke inna charakterystyka. Serwisowanie takiego enduro jest praktycznie takie same jak serwisowanie full crossa. Kolega Lucas ma do sprzedania taką huske za 6tys. po remoncie, sprawdzony sprzęt z pewnej ręki

http://allegro.pl/item104217669_husqvarna_wr_250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo,

W tamtych latach za najlepszą "ćwiare"hard enduro uważana była Honda Cre250! Co do tego ze CRM to hardenduro to bym polemizowal bo jest troche krowiasta... Drugi w kolejce KDX250. MOc w sumie jak w KX'ie, masa i zawias takze bardzo zblizone.

Co do Husqy LuCZasa to zawsze warto brać maszyne od kogos z forum bo masz duuuzo mniejsze prawdopodobienstwo kupienia motocykla do roboty :icon_rolleyes: - POLECAM!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103866369 to motor mojego kumpla :-) na husqvarnach sie nie znam b nie miałem zbyt duzej stycznosci ale ten motorek znam bardzo dobrze i wiem ze to swietna, bezawaryjna maszyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...