Skocz do zawartości

Suzuki GSX 400 - prosze o opinie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zamierzam kupic w.w. motocykl i chcialbym sie co nieco o nim dowiedziec. A moze wybrac cos innego (tak do 4000zl) ? Do tej pory jezdzilem MZ-tkami, Jawami itp. Prosze o porade, z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mialem styczoność z GS 400.

Spokojnie zakupisz "starszy" ale dobrze utrzymany w kwocie od 3000 do 3500 złotych.

Technicznie, nie umię doradić ale wizualnie jest ok, ale prawdziwy dźwięk, zaczyna się na wyższych obrotach... 8)

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mialem styczoność z GS 400.

 

*** GSX 400 rozni sie od niego 4 zaworowa glowica, daje 42 KM z tego silniczka ale wymaga lepszej obslugi, regularnych zmian oleju i obserwacji ukladu ladowania baterii.

Oplaca sie kupic tylko zadbany i nie bity egzemplarz, wszystko co wibruje jak wsciekle i dymi jest na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam styczność z GSX400F (4- cylindrowy). Ma go mój znajomy, sam poszukiwałem GSX400, ale na dwóch cylindrach. Bardzo mi się ten motocykl spodobał przede wszystkim ze względu na jego zwinność i zadawalające osiągi (jak na 400ccm). Z jego zalet trzeba wymienić min.: małe zużycie paliwa i niewielki ciężar. Wady to jak we wszystkich japończykach – wysokie koszty napraw. . Myślę, że jak trafisz na motocykl w dobrym stanie to będziesz zadowolony.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dołożyć z tysiączka i kupić gs500 już z lat dziewięćdziesiątych

czasem można trafić na okazje-kumpel niedawno kupił z 93 roku za 4,5tyś zł w bdb stanie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...