Skocz do zawartości

TT-R'ka nie pali :(


MORS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mati27d Napisano Dzisiaj, 13:01

wersja 125 jest bez swiatel fabrycznie i przystosowana dla mlodszych osob do jezdzenia w terenie czyli mniejsza wersja crosa poprostu a nie zadne enduro

 

czyli jak od mojej DR125 odkrece swiatla to mam juz cross'a, tak?

 

ponizej specyfikacja

http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=23455

 

fakt, to cos ma 10KM, czyli mniej od DRki... wiec ja to mam juz chyba srednia wersje crossa jak odkrece swiatla, na dodatek ten caly MNIEJSZY CROSS ma mniejszy skok zawieszenia od mojej DRki,

a ja nadal sadze ze mam ENDURO, a ze TT-R jest wielkosciowo troche mniejsza ale wydaje mi sie ze jest to tez ENDURO, fachowcem nie jestem, ale widze ze Ty tak, wiec zdaje sie na Twoje zdanie szanowny kolego ze jest to mniejsza wersja CROSSa ;]

 

p.s.

zeby nie bylo dodaje specyfikacje DR125

http://www.suzukicycles.org/DR-series/

http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=9225

 

 

MORS Napisano Dzisiaj, 10:00

No jak Enduraki ... ?? A powiedz mi swoim zdaniem czym różni się cross od enduro ?? Albo ja jestem nie do informowany, albo ty się pomyliłeś ??

 

Ty jestes niedoinformowany.

 

 

podsumowujac, jeden z was jezdzi na Kawasaki ER 5 i zna sie lepiej na motocyklach typu cross/enduro niz Ci ktorzy jezdza na enduro i lepiej potrafia rozroznic co cross a co enduro (pewnie jezdzil kilka lat albo ma kumpli ktorzy jezdza), a drugiemu z was naopowiadali bajki przy sprzedazy albo minal sie z powolaniem

Edytowane przez Wazzabii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasadnicza roznica ze ta ttrka wychodzi fabrycznie bez swiatel i mozna ja jezdzic tylko w terenie nie osiaga zawrotnych mocy bo wkoncu jest to dla mlodszych ludzi a twoja drka jest przystosowana do jazdy po drogach tak sie sklada ze jezdzilem roznymi crosami wczesniej i wiem w czym sprawa akutalnie na asfalt sie przerzucilem wiec nie pisz ze nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasadnicza roznica ze ta ttrka wychodzi fabrycznie bez swiatel i mozna ja jezdzic tylko w terenie nie osiaga zawrotnych mocy bo wkoncu jest to dla mlodszych ludzi a twoja drka jest przystosowana do jazdy po drogach tak sie sklada ze jezdzilem roznymi crosami wczesniej i wiem w czym sprawa akutalnie na asfalt sie przerzucilem wiec nie pisz ze nie wiem o co chodzi

 

a jakimi to CROSSami jezdziles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT-R podbnie jak DR czy XTZ to zdecydowanie enduro. Cross nie moze byc dopusczony do ruchu poniewaz jest przystosowany tylko w teren np Yamaha YZ albo honda CR i cala gamma Husqvarny czy tez KTM(niektore modele)

 

Pozatym TR-R jest zbyt ciężkan aby wybrac sie w naprawde ciezki teren...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

po mojemu to jest tak gaznik nie podaje paliwa i poprostu jak go przlejesz to paliwo dojedzie i pociognie to pochodzi troszki a pzuniej zgasnie to wes wyczysc gaznik czyli dysze bo pewnie jakies brudy sie tam dostaly i nie dochodzi przez to paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRDE KOLEJNY ARCHEOLOG!! Nowy 4umowiczu przeczytaj regulamin i patrz na daty tematow!!!!! Koles juz pewnie zdazyl sprzeta przekatowac a ty odswiezasz :/ I w dodatku ten twoj jezyk :/ Uzywaj wielkich liter i kropek albo przecinkow chociaz! Tego sie nie da czytac :/ POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...