Skocz do zawartości

Toronto Hamilton Area Canada


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy o jakie motocykle ci chodzi.

Co do nowych motocykli to istnieje chyba zjazd organizowany w srodku lata dla motocykli sportowych, ale nie jestem pewny bo sie tym nie interesowalem.

Swap meet i spotkanie starych motocykli odbywa sie w Paris, ON w polowie czerwca, potem w polowie sierpnia sa wyscigi staruszkow na Mosport, w miedzyczasie odbywa sie sporo roznych charytatywnych jazd z roznego powodu, ale targi, gieldy i wystawy sa glownie w zimie.

Gdzie jestes / bedziesz w Ontario ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[jestem w hamilton choc prawie codziennie dojezdzam z bracholem do Toronto. Napalam sie na jakies moto zeby sobie sprowadzic do PRLu ale nie wiem czy nie lepiej kupic u nas, tak okolo 6000$-7000$ ogolnie interesuje sie scigami, znalazlem kilka ofert gdzie motocykl mial np zbity klosz albo brakowiewek i w dokumentac mial napisane ze nie do zarejstrowania albo ze nie naprawialny.Pytanie, czy w Polsce zarejstruja takie moto??? kiedys chyba mozna bylo, teraz ponoc sie czepiaja i nie chca,wiesz ocs o tym? a Ty gdzie przebywasz?

Pozdro!!!

aha, szukam jak na razie tylko w Bike traderze (Boat,bike i RV chyba) jakos tak.Mozesz polecic jakies inne, sposoby na znaleznienie tutaj moto? moze cos w stylu polskiego allegro...?

Edytowane przez dyrmaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Mississauga, przy Square One.

Motocykli radzilbym szukac w pelni sprawnych, zreszta w tych cenach nie powinno byc z tym problemu.

Jest oczywiscie Ebay kanadyjski i amerykanski, ale jako turysci nie mozecie go wykorzystac z powodu braku rku bankowego i karty kredytowej stad.

Zreszta i tak wolalbym cos kupowac co moge dotknac, zobaczyc i wysluchac, anie tylko obejrzec ze zdjecia.

Auto Trader ma rowniez website i mozesz wystawione motocykle sprawdzac na kompie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w dokumentac mial napisane ze nie do zarejstrowania albo ze nie naprawialny.Pytanie, czy w Polsce zarejstruja takie moto??? kiedys chyba mozna bylo, teraz ponoc sie czepiaja i nie chca,wiesz ocs o tym?

 

Ja wiem cos o tym. Jak będzie w kwitach z Kanady napisane, zemotocykl do zezłomowania, nienadający się do naprawy lub przeznaczony do rozebrania to bedize duuuzy problem z zarejestrowaniem motocykla (czyt. nie zarejestrujesz go).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kiszka, a mialo byc tak pieknie :)

bezsensu tu robia, lampa zbita i takie pierdy w papierach pisza .

Gdyby kto slyszal o jakiej imprzie motpocyklowej odbywajacej sie tutaj w ontario typu np SFF Bielawa :( albo jaki zlocik to bede wdzieczny za info.

Co do kupna moto to tylko trader? gield nie ma w okresie wiosenno-letnim?wracam w sierpniu do PRLu i dobrze by bylo wrocic z jakas MASZYNKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz jeszcze pojezdzic w weekend po osiedlach, czesto ludzie wystawiaja moto przed domem z kartka FOR SEALE, zloty i imprezy sa tu organizowane inaczej niz w polsce, zregóły organizuje je diler,

za ta kase to pewnie spokojnie mozesz dorwac rocznego sciga klasy 900-1000, lub w jakiejs prtomocji nowa 600.

powodzenia.

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowke to by mnie bylo stac jakbym tu jeszcze troche popracowal ale niestety bede uciakal chyab na jesien do polski wiec z nowki nici, zreszta nie myslalem nigdy o nowce, wiadomo -kasa. Wazne zeby byl dobrze utrzymany a z tym to nigdy nie wiadomo do konca.Rok 2000 i w gore, a jezdzilem najpierw GSXR 600 potem byl ZXR 750. I nie musi byc R1 ! moze byc K1 1000ccm :icon_razz: 750 czy 600 tez nie pogardze ( aha jeszcze 900-tez). Zalezy ktory rok, jaki przebieg , stan, model... cena

chyba nie czekajac do zimy to taniej nic nie kupie teraz (czyli w sezonie!)-niz w POLSCE

Edytowane przez dyrmaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...