Skocz do zawartości

Jak sie inni chwala to i ja :P


Pimpek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Dlugo nie wiedzialem gdzie zamiescic ten post ale zamieszczam go tutaj :clap: Zakupiłem w sobotę 13 maja komarka z papierkami za 60zł + heineken :). Komarek dlugo stał w garażu nie ruszany gdyż poprzedni wlasciciel nie wiedzial co mu dolega bo nie palił. Mial tez przebita przednia dentke. Zdjełem pokrywe od sprzegła i byla pęknieta jedna zawleczka sprzegłowa ale przy okazji zmienilem tarczki sprzegłowe złozylem ustawilem mu zapłon i komareczek chula :clap: i moje pytanie jest takie bo mam silnik w komarku tzw balon jajo itp typowy silnik z komarka ale ten silniczek ma fabrycznie wbudowane biegi w nodze a nie jak reszta na linke i zastanawia mnie co to za typ silnika silnik zgadza sie z danymi w dowodzie. Aha to nie jest silnik kwadraciak jak w motorynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu odlegle wspomnienia :clap: ja od takiego zaczynalem swoja przygote z motocyklami, tyle ze moj mial pedaly i biegi w raczce :) Co do noznej zmiany biegow to nie wiem czy to juz nie jest jakis tjuning poprzedniego wlasciciela...

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! ..

Dlugo nie wiedzialem gdzie zamiescic ten post ale zamieszczam go tutaj Zakupiłem w sobotę 13 maja komarka z papierkami za 60zł + heineken . Komarek dlugo stał w garażu nie ruszany gdyż poprzedni wlasciciel nie wiedzial co mu dolega bo nie palił. Mial tez przebita przednia dentke. Zdjełem pokrywe od sprzegła i byla pęknieta jedna zawleczka sprzegłowa ale przy okazji zmienilem tarczki sprzegłowe złozylem ustawilem mu zapłon i komareczek chula i moje pytanie jest takie bo mam silnik w komarku tzw balon jajo itp typowy silnik z komarka ale ten silniczek ma fabrycznie wbudowane biegi w nodze a nie jak reszta na linke i zastanawia mnie co to za typ silnika silnik zgadza sie z danymi w dowodzie. Aha to nie jest silnik kwadraciak jak w motorynce.

 

.. rowniez przylaczam sie do gratulacji :)

.. he chyba kazdy zaczynał swoja przygode (pasje) nie tylko motocyklowa ale jak i mechaniczna od komara (komarzyka) :clap:

.. zakup naptawde udany--> 60 zł za komarka+dokumenty gzgz! :D

.. jesli bys potrzebował jakis czesci zamiennych posiadam troche tego sporo (oryginalnych) .. pisz na priv w razie czego .. dogadamy sie ;)

 

szerokosci komarkiem ! :clap:

 

pozdrawiam piotrek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noznej zmiany biegow to nie wiem czy to juz nie jest jakis tjuning poprzedniego wlasciciela...

 

 

Własnie w tym sęk ze nie czytalem o tym ze to wyszla mala ilosc tych silniczków postaram sie w niedlugim czasie zapodac foto na forum

 

 

 

.. jesli bys potrzebował jakis czesci zamiennych posiadam troche tego sporo (oryginalnych) .. pisz na priv w razie czego .. dogadamy sie

 

Jak najbardziej sie zgłosze :clap:

 

 

szerokosci komarkiem !

 

dzieki planuje zrobic se go na oryginał :clap:

Edytowane przez Pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tez mialem komarka z tym okraglym silnikiem, palony byl kopniakiem a biegi mial w raczce. Musze Ci powiedziec ze lepiej to chodzilo od tych wszystkich rometow z kwadratowymi silnikami. Jeszcze gdzies mam w garazu pare fantow do niego m.in. prawie nowy cylinder/tlok oraz glowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdzies mam w garazu pare fantow do niego m.in. prawie nowy cylinder/tlok oraz glowice.

 

 

Jakbyś mial to moze w przyszlym miesiącu albo w lipcu bym sie dogadali co do kupna (narazie problemy finansowe :bigrazz: )

 

Gratulacje dobrego zakupu Chyba szukałeś takiego komarka pare latek albo masz nosa do tanich dobrych sprzętów.

 

Dziekuję :icon_rolleyes: Kupno tego komara to czysty przypadek tak szczerze mowiac :notworthy:

 

P.S. Zaczelem go juz odrestaurowywać. Rozebrałem go w mak :biggrin:

Edytowane przez Pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze z papierami, za taka kase jak najbardziej sie opłacało moim zdaniem!! Moze masz jakies fotki?? a jak nie to po odrestaurowaniu nam zapodaj:)!!

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były silniki jajowate z biegami nożnymi a nie za pomocą manetki, tylko silnik ten chyba już nie miał symbolu S38 tylko nieco inny (teraz już nie pamiętam) . Moto ogólnie jest naprawdę zajebiste!!!! Sam zaczynałem od takiego komarka i mam go do dziś tylko środków na odrestaurowanie ciągle brak, ale napewno na przestrzeni dwóch lat stanie w idealnym stanie koło tv w moim pokoju :( na komarze zrobiłem 40 tyś km i ten okres najmilej wspominam, takie bezstresowe życie i tankowanie za 12 pln do pełna, istna bajka...

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moge sie juz troszke pochwalić postempami w pracy :D

 

1. Polakierowalem bak i osłonki gaźnika. Bak na czarno a osłonki na zielono ;)

2. Wypolerowalem filcem felgi (świecą sie jak nowe)

3. Pospawałem elementy przedniego widelca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...