Skocz do zawartości

Okleiny na crossa Scany !


Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie ta okleina Myszona raczej nie podoba, ten okłaczeniec z gitarką jest obleśny. Ale okleina to ogólnie super sprawa.

 

To jest Slash mój idol gitarowy bo ja też gram a okleina jest customerska czyli taka jak mi się podoba i niepowtażalna. Jeszcze wstawie jakieś motywy na nią z którymi jestem związany np. Counter-Strike .

Projekt oklein to indywidualna sprawa jeźdźca im bardziej niepowtażalna i orginalna tym ciekawsza.

Projek zrobiłem w kilkadziesiąt minut. Pstryknołem fotke baku , wrzuciłam do photoshopa i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrób lepszą

 

 

akurat wydaje mi sie, ze takimi rzeczami powinni sie zajmowac graficy , ja sie na tym nie znam wiec nie bede z siebie robil blazna , o wiem, ze skutki beda oplakane jak sie wezem za phototshopa :icon_mrgreen:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam goscia ktory robi okeiny na motocykle swietnej jakosci. mzoesz przeslac mu wlasna kombinacje a on to wykona za niewielkie pieniadze. Za naklejki do DT 125 chcial 56zł + zapasowe moglem dobierac sobie kolory nie wiem jak z ksztaltami pewnie jak mu wyslesz swoj projekt to on to bez problemu wykona w koncu bedize mial jeszcze mniej roboty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała symulacja - naniosłem projek testowy , poprawiony o kilka cieni na fotke prawego boczku żeby zobaczyć jak sie to prezentuje . W dalszym ciągu myśle nad zagospodarowaniem baku.

http://www.myszono.neostrada.pl/okleina/symulacja.htm

:icon_mrgreen: :wink: :wink: :biggrin: CZekam z niecerpliwoscia na efekty koncowe :-) jak narazie wypas!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam goscia ktory robi okeiny na motocykle swietnej jakosci. mzoesz przeslac mu wlasna kombinacje a on to wykona za niewielkie pieniadze. Za naklejki do DT 125 chcial 56zł + zapasowe moglem dobierac sobie kolory nie wiem jak z ksztaltami pewnie jak mu wyslesz swoj projekt to on to bez problemu wykona w koncu bedize mial jeszcze mniej roboty :biggrin:

Jaką jakość masz na myśli mówiąc "świetnej jakości" ? Mnie wyniesie to ok 40zł może mniej i jest to standardowa folia na której przeważnie drukują reklamy na samochody , dodatkowo kupiłem bezbarwny lakier w sprayu i mam zamiar prysnąć całość dla lepszej ochrony.

 

Do Kali00 : mniej więcej 2h jak narazie bo niemam czasu na dopieszczanie tego. Dużo czasu schodzi na wyszukanie odpowiedniej grafiki , elementów , loga firmowe itp. oraz wycinanie i osadzanie na layerach w PHS.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys cos wiecej o tej folii powiedziec? gdzie mozna ja nabyć? czy to bedzie wytrzymale?

 

W sumie nie znam się na foliach więc dużo nie powiem , jedynie tyle że folia nie jest za gruba ani za cienka bo ostatnio koledze zrobili reklame na busa i powiem że jest w sam raz na motorek , aczkolwiek myśle nad warstwą ochronną - albo lakier bezbarwny albo jakiś laminat czy coś - tego jeszcze niewiem ale niebawem pewnie bede musiał się dowiedzieć bo powoli kończe projekt. Aktualny wygląd (bez poprawek detali) -

http://www.myszono.neostrada.pl/okleina/prawa-strona.jpg

Jeszcze zastanawiam się nad jakimś wyziewem ognia z dolnej dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...