Skocz do zawartości

Simson S 51 !!! Nie chce ŻYĆ !!!


minki22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Mam problem z Simsonem S51.Problem polega na tym że po generalnym remoncie (tak mi powiedziano przy zakupie) silnika,motor nie ma siły i ma ciężko wchodzić na obroty !! Trzymając gaz do oporu przeważnie - gaśnie.Nieregularnie pracuje. Po wyczyszczeniu gażnika gdzieje się to samo !!! W chwili kiedy to piszę odpala tylko " z popychu " ale zaraz gaśnie.Iskra jest.Jeżeli postał jakiś czas to zapalił z kopniaka. A tak jak pisałem już w tym momęcie tylko z popychu. Nie mam pojęcia

co by się mogło dziać !!

POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie azeby tu tlok zawinil...

jezeli wszystko powynieniane, to konkretnie co?

jak dla mnie moze to byc wina po prostu zaplonu. zle wyregulowany i tyle. moze tez to byc tego przyczyna za wysoki poziom paliwa- mot zalewa sie i nie jedzie. mialem podobne objawy w mbx kiedy (celowo) rozkalibrowalem dysze.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was. Na moje padł modół zapłonu. Miałem Simsona S51 i po wymianie modułu wszystko zaczęło pracować normalnie. Weż od kogoś porzycz modół i sprawdz. Albo zrób tak: weź jakis kabelek i zrób zwarcie od akumulatora do któregos wtyku w module. Powinieneś poczuć różnicę. Daj znac jak cos zrobisz.

 

 

 

Może komus jest potrzebne to: ??

http://www.allegro.pl/item105338667_simson...pletna_bcm.html

http://www.allegro.pl/item105346932_simosn...wa_bak_bcm.html

Pozostałe części jestem wstanie wystawić na aukcje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób tak: weź jakis kabelek i zrób zwarcie od akumulatora do któregos wtyku w module. Powinieneś poczuć różnicę.

Kolego, czy ty masz coś z głową ? Proponuje ci weź sobie jakiś kabelek i włóż do gniazdka w ścianie. Powinieneś poczuć różnicę. Może przejdzie ci wtedy chęć (celowa?), narażania innych na koszty wymiany spalonych elementów.

P.S nie pisz w każdym poście o swoich gratach do simsona, bo wie już o tym całe forum.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest narażanie na koszty? Podając potencjał dodatni (ujemny?) losowo na moduł zapłonowy, uwalisz go albo czujnik zapłonu.

Co do tematu to nie wiadomo nawet jaki ma tam zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest narażanie na koszty? Podając potencjał dodatni (ujemny?) losowo na moduł zapłonowy, uwalisz go albo czujnik zapłonu.

Co do tematu to nie wiadomo nawet jaki ma tam zapłon.

rozwiąże waszą kłutnie :) poprostu to był zapłon !!!!!!!! no i troche gaźnik do regujacji był :-) teraz śmiga jak ta lala !!!! no ale dzięki wam za podpowiedzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprawdzic czy byl po remoncie to chwyc za magneto i poruszaj gora dol wtedy bedziesz wiedzial czy byl remont czy nie jak bedzie cos stukac to nie bylo remontu tylko dla picu powiedzieli a jaki zaplon elektronik czy platynkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...