Skocz do zawartości

Zlot w Skarżysku 26-28.05


sitars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie i dodatkowo: Macie może jakieś informacje o tym zlocie, ile wjazd? Druga sprawa, to czy tam w ogóle jechać. Naczytałem się trochę na forum o RR i nie mam ochoty na jakieś bandyckie klimaty. A może to była nieprawda :) ?

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na zlocie w Lublinie organizowanym przez RR ,żadnych bandyckich klimatów nie było ale było drętwo .Na parade przybyło około 300 maszyn ,nic nie zorganizowane a przejazd przez Lublin to wolna amerykanka :) .Na zlocie zostało coś koło 100 maszyn.Przy wjeżdzie na osrodek ,pytam sie gdzie parking dla maszyn i dowiedzialem sie że ...............wszędzie ;) A przepraszam był jeden parking wydzielony a nad nim informacja "Only MC" :clap: :clap: i wszystko jasne.W sumie byłem tam jako gość i za wjazd zaplacilem 50 zeta :D a poczułem sie jak intruz .Za te 50 zeta dostałem 2 znaczki i.....nic więcej . Z żarciem był tylko 1 punkt sprzedazy ale za to z jakimi cenami :D i 1 jeden z piwem.Ogólnie rzecz biorąc byłem na tym zlocie po raz pierwszy i ...ostatni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Lublinie w tym roku i w Skarżysku w tamtym. Klimaty podobne - tak jak pisze Rafał - RR ogrodzeni taśmami z tabliczką "MC only", drogi wjazd, w Skarżysku żeby się rano napić kawy to trzeba było jechać za miasto do jakiegoś zajazdu (ale przynajmniej tam było miło), zjeść można było tylko w drogiej knajpie na terenie zlotu. Schemat wygląda tak: dajcie kasę i róbta co chceta. Ale przyznać trzeba, że porządku pilnują i żadnej zadymy nie było.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jako ze mieszkam niedaleko jak tylko jest zlot to wpadam tam ale tylko na chwile,nie wieżdzam na teren zlotu motocyklem a tylko wchodze na zlot pooglądac maszyny,wejściówka bodajrze w tamtym roku kosztowała 35 zeta,na terenie tego ośrodka są domki kempingowe ale nie mozna ich wyporzyczyc poniwewarz one na czas zlotu są zajmowane przez MC,nie widziałem zeby były jakies zadymy jak do tej pory no ale nie zostaje na noc,ja pewnie bede i tym roku gdzieś tam się kręcił,takze jak ktos z forumowiczów zobaczy fioletowa 251 tol bedzie moja :clap: .,a jak by się kotś wybierał to dajcie znac,to się spotkamy gdzies i moze wypijemy jakies :clap: :) ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarżysko 2005

Zlot na terenie jakiegoś ośrodka z niewielką sadzawką - upały były wiec co odważniejsi się kąpali. Po lewej stronie wjazdu - teren trawiasty z domkami - zagrodzony dla RR. Po prawej alejka wzdłuż ogrodzenia i jakieś 4m pas świeżo nasypanej, pylastej ziemi - tam plebs mógł się lokować. Zjeść i wypić w ciągu dnia na terenie zlotu można było tylko w drogiej knajpie :clap: Wjazd coś 35/25 - znaczek (nawet ładny). Wieczorem - koncerty zespołów - miało być KSU, ale mieliśmy już dość i nie doczekaliśmy sobotnich atrakcji. Jak jest dobre towarzystwo to w każdych warunkach można sie nieźle bawić - tylko za co płacić tą kasę?

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no nie bylo tak zle ja lubie te zloty bylem w 2004 i 2005 w tym roku sie takze wybieram

a poniewaz nie jadam w drogich restauracjach i nie pijam kawy to jakos nie plakalem jest sklepik spozywczy obok terenu zlotu i tam jest wszystko

a teraz co do zlotu RR zawsze zapraszaja fajne kapele ktore graja byla Chylinska (2004) KSU, Zle Psy (2005)

jest plaza molo ,jest muzeum jakiegos sprzetu militarnego . ja lubie ten zlot i napewno jade

 

kto jedzie w sobote rano ?

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Misiu,

Czyli jest szansa, że nie będe załował zrobienia 400 km?

Jak ta impreza wygląda? Skrobnij coś więcej bo jedziemy całym gangiem i niechciał bym chłopaków wyciągnąc na jakiś kiszkowaty zlot (jeszcze mnie zaszczytnej funkcji prezidenta pozbawią :biggrin: ). Brak restauracji na zlocie przeboleję ale jak mabyć drentwa atmosfera tomoże lepiej ruszyć gdzie indziej.

 

kto jedzie w sobote rano ?

 

Od nas przynajmniej jedna osoba bedzie pomykac w sobotę ale raczje koło południa. Grupa zwiadowcza rusza w piątek albo i w czwartek :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak restauracji na zlocie przeboleję ale jak mabyć drentwa atmosfera tomoże lepiej ruszyć gdzie indziej.

Pompka! nie "odwracaj Misia ogonem" :icon_rolleyes: . Ja mówie, że nie można było w ciągu dnia, jak biały człowiek napić się piwa pod parasolem, czy zjeść jakąś przypaloną kiełbasinę - dostępna była jedynie restauracja.

A tak poza tym to dobrej zabawy życzę.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blisko 80 km to chyba zaryzykuje najwyżej skończy się to wycieczką. Tylko te wstępy to raczej drogo. Mnie interesują motory, motory i jeszcze raz motory a koncerty moge sobie darować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wjazd było 35zeta. Byłem wprawdzie tylko w sobote i było całkiem fajnie. Miejsce zlotu to całkiem fajny ośrodek nad zalewem, no i motory. W telewizji podali, że było 700maszyn. Parada robiła wrażenie, choć o jakimkolwiek szyku nie było mowy, każdy jechał jak chciał, było kilku co trzymali tempo i pozycje ale to byli wyjadacze i jechali na końcu. Ja jechałem w środku i musiałem mieć oczy w koło głowy bo wykonujących slalomy nie brakowało, ale warto było. Mojego sprzęta to prawie nie było słychać przy tym ryku z pustych wydechów, no i silniczek to też miałem raczej skromny w porównaniu do prawie dwulitrowców no ale gapie i tak zaczepiali i robili zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...