Skocz do zawartości

Kto na V2 ?????? 16-18 VI


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umówmy się zatem w sobote( w piątek różnie wiara się pozjeżdza bo robota i inne pierdoły) o 20.00 przy bramie wiazdowej!!! ja bede w koszulce forumowej wiec jakoś się znajdziemy. jak będe lekko wstawiony (a ktoś nie będzie ??:flesje: to mi wybaczcie :) .

pozdrawiam i do zobaczenia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję juz w piątek o 20.00 się spotkać CI CO BęDą

A BęDę JA Z MOJą KOBITą - celyna Z FORUM

to już obalą jakieś pivo na dobry początek

ruszamy także w piątek około 17 do wenecji

silna grupa z murowanej

oczywiście większość moytocyklistow z naszej wsi spodziewana jest w sobotę.

 

pozdrawiam

klaus - i do zobaczenia w wenecji

w sobote proponuję wspólny przejazd kolejką wąskotorową do biskupina i nazat

po drodze jakiś literek

wódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenecja znajduje sie okolo 45 km od Bydgoszczy, 35 km od Gniezna, wojewodztwo kuj- pomorskie. Dla niezorientowanych polecam szukac najpierw Żnin ( na trasie miedzy Gnieznem a Bydgoszcza,wojewodzka czy karajowa 5-tka ). Mala wioska niedaleko Biskupina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo krewni i znajomi królika bando piekielna zaklepałem noclegi a dziś wyparowuje i w sieci bęede we wtorek dopiero, proszę pisać sms jakby co oddzwonię bo telefon wyłącze coby mi dzików nie płoszył :banghead: miejsc mamy 5 ( na 4 do dnia dzisiejszego zdeklarowane osoby Romanowowie Andrju Gwiazda i ja piszę cobyście nie zapomnieli )więc damy rade jakby co to pewnie i większą grupą , acha jakby jechała Linda Ewangelista lub Naomi to zawsze znajdą u mnie miejsce w śpiworze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo krewni i znajomi królika bando piekielna zaklepałem noclegi a dziś wyparowuje i w sieci bęede we wtorek dopiero, proszę pisać sms jakby co oddzwonię bo telefon wyłącze coby mi dzików nie płoszył :banghead: miejsc mamy 5 ( na 4 do dnia dzisiejszego zdeklarowane osoby Romanowowie Andrju Gwiazda i ja piszę cobyście nie zapomnieli )więc damy rade jakby co to pewnie i większą grupą , acha jakby jechała Linda Ewangelista lub Naomi to zawsze znajdą u mnie miejsce w śpiworze :banghead:

 

...no to w koncu ja podjalem 'djecezje' i jade na V2 :banghead: ...tak wiec to jedno wolne miejsce... juz nie jest jednym wolnym miejscem...

 

pozdro i do zoba,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzik-> a kiedy chcecie jechac? w piatek czy sobote? wejdz na "poznam ludzi z wroclawia" i tam sie umowimy na wyjazd jakąś ekipą. pzdr!

ps- Jesli ktos ma zarezerwowany pokoj 2 - osobowy a nie jedzie jednak albo zarezerwowal na zapas to ja chętnie przejmę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wściekły jestem bo akurat mam wesel kuzyna - ze tez głupi kutas akurat wtedy musi sobie marnowac zycie - na zlotach V2 jestem od chyba 2002 roku i zawsze było extra - dobrze ze zmienili lokalizacje z Drawska bo w porównaniu z poprzednia lokalizacja w Lubaszu to Drawsko hu*owe było . Co prawda zlot stosunkowo drogi bo w ty mroku chyba 80 zł - ale wg mnie warto - szkoda ze mnie w ty mroku zabraknie

 

sam jestes h*jowy.....

:biggrin:

Edytowane przez MOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...