Skocz do zawartości

Co sadzicie o tych butach wrazie czego doradzcie ??


Rekomendowane odpowiedzi

do 500 zl lepiej kupic markowe uzywki niz nowke "gumior".

No jak lubisz jezdzic w butach po kims i pozniej miec grzyba czy cos w tym stylu to sobie kupuj uzywki, ale moim zdaniem buty to chyba jedyny element ktory musi byc nowy. Moge kupic uzywana kurtke, spodnie itd., ale buty ?? STANOWCZO NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja te FLY to porażka, wiecej skóry niz ochrony, szmacieją,przemakają,parczeją, trudno je doczyscić, no i maja malo protektorów, myśle że do 500zł powinnes wyrwac nowe Gaerne RX2(ja sam w takich jeżdze i nie przemakają,mają sporo wstawek gumowych i plastikowych w ważnych punktach, mocne szwy i po umyciu są jak nówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem Fly'e i jestem bardzo zadowolny. ha! 307zl dokładnie dałem z przesyłką. Buty są bardzo solidne - gróba skóra i wcale nie przemakają czy szmacieją - to wiem bo je mam a jak ktos nie ma to głupoty pisze. W tych butach niema takiej siły żeby noge uszkodzić. Spisłay mi sie w terenie i to przerosły moje oczekiwania bo za 300zl to sie spodziewałem jednorazówek. Pewnie że można kupić buty lepsze ale albo dać 1300zl za Alpine stary albo Fly'e za 300zl. Wszystkie pośrednie zawsze będą pośrednimi. Moje zdanie jest takie. Prosze bardzo- pięknie się prezentują http://myszono.neostrada.pl/mxmyszon.jpg

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak buty jako tako sie nadaja ?? nie latam hard enduro i mialem je kupic ale teraz to hmmm moze i te Formy kupie bo tez slyszalem ze sa dobre

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...