Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój GSX już prawie gotowy do sezonu, muszę tylko wynająć garaż gdzieś na Orunii, póki co wszystko się rozbija o kasę, jako że sprowadziłem niedawno nową furę z reichu... jak tylko wygrzebię się z długów (mam nadzieję, że już niedługo :notworthy: ) to rozpoczynam sezon 2007 :notworthy: Robię co mogę, mam nadzieję, ze jakoś na dniach uda mi się wyjechać :lalag:

 

Przy okazji - nie znajdzie się ktoś chętny do wspólnego wynajęcia garażu na Orunii? To by uprościło sprawę znacznie :wink:

 

w ogóle to ostatnimi czasy wszyscy albo powyjeżdżali gdzieś, albo siedzą zapracowani... jakby był ktoś chętny na przedsezonowego browara to dajcie znać :buttrock: :crossy:

Edytowane przez ukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po cholernej zimie (jak ja jej nie cierpie ;) ) :banghead:

 

Mnie niestety rowniez nie bedzie z przyczyn technicznych.

Zaczne sezon podobnie jak Andon, na poczatku kwietnia lecz juz nowym sprzecikiem, ktorego nabylem z zime :crossy: (CBR 954RR '03) http://www.bikepics.com/members/krzysiekch/03cbr900/

Stara Cebra jest na sprzedaz jakby ktos sie pytal :biggrin: http://www.bikepics.com/members/krzysiekch/88cbr600/

 

Mam nadzieje, ze pod koniec marca, badz na poczatku kwietnia zrobimy male spotkanie przy bezalkoholowym :crossy:

 

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, miałem jutro jechać do qzynki odpalać sprzęta, którego mi zimowała u siebie w garażu, no ale się okazało, że wyjechała do Austrii i wraca w niedzielę... mam chociaż nadzieję, ze jutro będzie padać i nie będę miał czego żałować :D Tak czy tak już niedługo śmigamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie polataliście na jajcarni :wink:

 

Ty chyba żartujesz?? :icon_mrgreen: Mi wystarczyło, jak szukając informacji o tej imprezie natrafiłem na waszą stronę i znalazłem tam informację:

Podczas imprezy obowiązują trzy zasady:

1) pełne poporządkowanie się grupy pod prowadzących tę imprezę - osoby odpowiedzialne będą wyznaczone.

2) przejazd w formie defilady - prędkość minimalna

3) zachowanie ciszy podczas na trasie przejazdu - żadnego warczenia trąbienia lub palenia gumy

Niezastosowanie się do któregokolwiek z punktów powyżej oraz przepisów ruchu drogowego jest równoznaczne z wykluczeniem uczestnika z kolejnych imprez, podaniem jego danych odpowiednim władzom

 

Doszedłem więc do wniosku, że albo to impreza zamknięta jakiejś grupy, albo... szkoda gadać :cool:

 

pzdr.

Edytowane przez ukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza Mocherowych Beretow :buttrock: :P

Co miałeś na myśli?

Wydaje mi sie ze to impreza organizowana co rocznie....... Tak zwane "rozpoczęcie sezonu + poświęcenie motocykli". Jeżeli uważasz że to impreza dla moherów to chyba musimy sobie wyjaśnić conieco przy piwie oczywiście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś na myśli?

Wydaje mi sie ze to impreza organizowana co rocznie....... Tak zwane "rozpoczęcie sezonu + poświęcenie motocykli". Jeżeli uważasz że to impreza dla moherów to chyba musimy sobie wyjaśnić conieco przy piwie oczywiście :icon_razz:

 

Siemanko Andon!

 

Wiem co to za impreza.

Zazartowalem sobie głownie z:

 

3) zachowanie ciszy podczas na trasie przejazdu - żadnego warczenia trąbienia lub palenia gumy

Niezastosowanie się do któregokolwiek z punktów powyżej oraz przepisów ruchu drogowego jest równoznaczne z wykluczeniem uczestnika z kolejnych imprez, podaniem jego danych odpowiednim władzom.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

P.S. A co do piwka to jestem za!!! :icon_razz:

Edytowane przez KrzysiekCh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz cholera, oczywiscie akurat dzisiaj gdy wyjechałem z garażu uroczyście otwierając sezon, w tym samym cholernym momencie zaczął lać deszcz i leje do tej pory... zrobiłem ledwie rundkę po Sopocie, zaliczając po drodze przegląd techniczny i wróciłem do garażu ;)

Przy takiej pogodzie, to faktycznie - nic tylko zostawić sprzęty w garażu i umówić się na jakieś "wyjaśnienia" :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz cholera, oczywiscie akurat dzisiaj gdy wyjechałem z garażu uroczyście otwierając sezon, w tym samym cholernym momencie zaczął lać deszcz i leje do tej pory... zrobiłem ledwie rundkę po Sopocie, zaliczając po drodze przegląd techniczny i wróciłem do garażu :bigrazz:

Przy takiej pogodzie, to faktycznie - nic tylko zostawić sprzęty w garażu i umówić się na jakieś "wyjaśnienia" :crossy: :P :wink: :icon_mrgreen:

 

... he he he deszcz to musiał byc widocznie z okazji nabijania sie z "jajcarni" tak czy siak moto masz poświęcone ...

 

ps. ... jak chciałeś pościgac się ... popalic gumę lub na kole polatac na pokaz innym jadącym w "defiladzie" to i lepiej że nie pojechałeś :)

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...