Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ps. Lechu może zacznij rozdawać jakieś gratisy, wiesz to taki modny chwyt marketingowy :biggrin:

Zupelnie za darmo (juz tradycujnie, a raczej legendarnie) moge wylac na kogos, albo komus 0.5l chlodnego, pysznego, alkoholowego PIWA :D - to taki moj gratis :flesje:

 

Widzę, że powoli zaczyna brakować miejsc na liście :biggrin: jako dobra 4umowa koleżanka oddam swoją 12 pozycję w dobre ręce :)

Nie no po prostu chce zeby bylo wiecej osob niz na II zlocie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu... ja wole przyjsc bez gratisow... zostaw je dla tych co beda 1 raz :)

Andon... no obiecuje ze kurde wypije 3 browary :D to ty w tym czasie bedzieszm mial z 7 awarii :biggrin: chyba warto ;p hahaha :biggrin:

Ptasior... no jka juz andon przyjdzie to ktos go musi bronic przed stadami fanek cisnacymi sie mu na kolnana no nie ;p pozatym ktos musi "walczyc" z obsluga lokalu :biggrin:)))))))))

Aga... rozumiem ze bedziesz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma byc tak,ze sama tam bede, to mnie poinformujcie.:)Wiec kto w koncu bedzie?

Agabusa ale ty wczesnie wstajesz !

Tak sobie tutaj wszedłem na forum ,myslalem ,że nikogo nie będzie a tu miła niespodzianka!

 

Jesli ma byc tak,ze sama tam bede, to mnie poinformujcie.:)Wiec kto w koncu bedzie?

Widze ,że Panowie przygotowują się na ostre picie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu... ja wole przyjsc bez gratisow... zostaw je dla tych co beda 1 raz :)

Andon... no obiecuje ze kurde wypije 3 browary :D to ty w tym czasie bedzieszm mial z 7 awarii :biggrin: chyba warto ;p hahaha :biggrin:

Ptasior... no jka juz andon przyjdzie to ktos go musi bronic przed stadami fanek cisnacymi sie mu na kolnana no nie ;p pozatym ktos musi "walczyc" z obsluga lokalu :biggrin:)))))))))

Aga... rozumiem ze bedziesz :flesje:

 

 

Mirek... rozumiem ze bedziesz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odpadam.... przykro mi to mówić ale szkoda czasu, prądu i nerwów! Może zamiast lamerskiego spotkania na którym będą 3 osoby zmobilizujmy jakiś wyjazd w trase! Na wyjazd sie pisze na zlot nie!!!

 

 

Andon... no obiecuje ze kurde wypije 3 browary :biggrin: to ty w tym czasie bedzieszm mial z 7 awarii :biggrin: chyba warto ;p hahaha :biggrin:

Ja tez specjalnie zaplanowalem wypad pociagniem, a tu co widze ............... w hooooooooj, "glowny gaznik" nie chce przybyc :) :D , ale widze ze chociaz "dyasza wolnych obrotow" bedzie :flesje:

 

JA BEDE NAPEWNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odpadam.... przykro mi to mówić ale szkoda czasu, prądu i nerwów! Może zamiast lamerskiego spotkania na którym będą 3 osoby zmobilizujmy jakiś wyjazd w trase! Na wyjazd sie pisze na zlot nie!!!

 

 

Ja sie na wyjazd nie pisze, bo klockow nie mam, a tarczy szkoda...naped do wymiany...

Chyba,ze mnie ktos za plecaka wezmie...

 

Cos czuje,ze sam organizator zrezygnuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jutro razem z kumplem planujemy przyjazd do 3miasta jak ktoś miał by chwile czasu można by się spotkać i razem pośmigać jak coś to z lęborka wyruszamy tak o 9.30-10.30 więc maks o 11.30 powinniśmy być.

planujemy się spotkać na dąbrowie z forumowym kolegą Jagdtigerem i razem pośmigać jeśli był by ktoś chętny to PW lub kom 602 479 867

mam nadzieję że pogoda dopisze

pozdrawiam Jarek

 

ps. spotkanie będzie między Dąbrową a Karwinami przy hipermarkecie TESCO (koło zjazdu na obwodnicę)

Edytowane przez Jarek-YAMAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie u nas leje ,pogoda pod psem a ja własnie skonczyłem kastrować kota

 

 

współczuje temu stworzeniu teraz se nawet nie po.....cha - to straszne jest

a tak w ogóle to mam nadzieję że pogoda dopisze jak to mówią niema złej pogody na motor są tylko źle ubrani motocykliści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weterynarz..jak nie bedziesz mial roboty to moja sasiadka "posiada" mnostwo kotow :)

 

Oby się Wam wasz "zlot" udał :D jesli kiedys bedziecie planowac jakis dluzszy wypad to bardzo chetnie, bo ostatnio jakos unikam "picia" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...