Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I co chopaky i dziewczny :icon_mrgreen:? Jeździcie jeszcze?

Widziałem dzisiaj dużo motocykli na skwerze ... :clap:

 

Ja już nie jeżdże, chce sprzedac szybko skuter i zbierac na 125kę, w marcu planuje kupic Hondę NSR :buttrock: Wtedy moze bede mogl ze starszymi pojezdzic, te 120 - 130 km/h na trasie jest do zrobienia :offtopic:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co chopaky i dziewczny :clap:? Jeździcie jeszcze?

Widziałem dzisiaj dużo motocykli na skwerze ... :buttrock:

 

Ja już nie jeżdże, chce sprzedac szybko skuter i zbierac na 125kę, w marcu planuje kupic Hondę NSR :offtopic: Wtedy moze bede mogl ze starszymi pojezdzic, te 120 - 130 km/h na trasie jest do zrobienia :D

 

Pozdr.

Ano jeżdzimy i dlugo jeszcze będziemy jeżdzić tego roku :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 października zakończenie sezonu w 3mieście. 11 00 w Brzeźnie przy molo...

 

Jakie niby zakończenie sezonu? W połowie października? :)

 

A tak w ogóle to co to za impreza, jaki plan i kto to organizuje, bo coś mało szczegółów podałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie niby zakończenie sezonu? W połowie października? :)

 

A tak w ogóle to co to za impreza, jaki plan i kto to organizuje, bo coś mało szczegółów podałeś :)

 

ukasz jakis ty konktretny ;p ale faktycznie jakies szczegoly by sie przydaly... czy zakonczenie ma wygladac jak tradycyjna "zaspa" ? przyjezdzamy... pol godzinki gadania i malymi grupkami sie rozjezdzamy ?

 

ps. zreszta i tak pewnie nie zdaze z meczu wrocic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie zdziwie jak bedziesz sam :buttrock: bo w 3-miescie to wszystko jest mozliwe

 

ty tu nie siej jakiejs propagandy zlej ;p sam nigdy nie byles!! :biggrin: a zreszta andon odpisal ze bedzie... bedziesz mial komu piwo wylac :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie zdziwie jak bedziesz sam :biggrin: bo w 3-miescie to wszystko jest mozliwe

 

No jak nikt nie chce z tobą nigdzie jeździć, to pozostaje mi tylko współczuć i domyślać się przyczyn :buttrock:

Ja na przestrzeni prawie 4 lat brałem udział w tylu różnych wyjazdach, ze nie jestem w stanie tego zliczyć i jakoś nie przypominam sobie, żebym kiedyś nie był w stanie znaleźć ekipy do jazdy (za pośrednictwem 4um, bądź kontaktując się bezpośrednio z ekipą), gdy miałem ochotę pośmigać w towarzystwie.

 

A w ogóle to uwielbiam takie gadanie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o zakończeni w nowym temacie, a tutaj to mi sie przypadkowo posiało, pewnie za późno pisałema albo piwa za mało. A tak w ogóle to mi tu nie roztaczać czernowidztwa bo nie po to gnam 200 km by pocałowac klamkę na darze młodzieży czy innej burzy. Pozdrowienia z Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przestrzeni prawie 4 lat brałem udział w tylu różnych wyjazdach, ze nie jestem w stanie tego zliczyć i jakoś nie przypominam sobie, żebym kiedyś nie był w stanie znaleźć ekipy do jazdy (za pośrednictwem 4um, bądź kontaktując się bezpośrednio z ekipą), gdy miałem ochotę pośmigać w towarzystwie.

Hmmm z tego co wiem Andon czesto nie ma z kim pojezdzic. Tak sie sklada ze nie smigam z ekipa z 3-miasta bo mozliwosci mojego moto sa odgraniczone, ale z tego co slysze to naprawde nie ma z kim latac... Zreszta frekwencja na zlotach 4umowych mowi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...