Skocz do zawartości

HONDA CR 125 czy yamaha yz 250f.....


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat co kupic honde cr 125 z 2002 czy yamaha yz 250f juz 4 suwa moc jest porowownywalna a masa tez nie wiele wieksza

 

honda cr 125 - 2 suw nie podoba mi sie w nim ten rpzeszkok obrotow na lsabych nie jedzie a na wyskich super pali duzo paliwa....

 

yamaha yz 250f - 4 suw - w kazdym m,omecie ciagnie :] mniej paliwa pali nie potrebuje oleju dolewania fajny dziwek mowia ze ci co mieli 2-suwy 250 i przesiadli na 4 suwy 450 sa super zadowloni bo z 2 to meka byla

 

.. co wy na to ?? pozmocie mi co wybrac co lepiej ciagnie czy jest porownalnie i woogle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh wiem :) kazdy prawie by wybral 4 suw ale chialem sie upewnic nawet jak widac argumenty przechylilem na strone yamahay :icon_razz: :clap:

 

edit. choc nie ma co przechylac to sama prawda!! 4t gora:D

Edytowane przez szopen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2T odstraszają mnie częste wyniany tłoka.. Czyli duże koszta..Bez zastanowienia 4T

Ale głupote je**ołeś.Noi co z tego jak tłok będziesz zmianiał co 30H w 2t.Jak w 4t coś się sypnie to za tą kase kupie kilka tłoków do 2t np 5,zależy co je*bie w silniku.Ja zawsze byłem za 2 t i będe :icon_razz: aha i na 2 t trzeba UMIEĆ JEŹDZIĆ żeby mieć satysfakcje z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2T odstraszają mnie częste wyniany tłoka.. Czyli duże koszta..Bez zastanowienia 4T

 

Koszty są porównywalne akurat.

Do tego 4pakiem dużo łatwiej będzie Ci się jeździło, wybacza wiele błędów, nie to co 2t.

A pozatym to w każdym pojedynku i tka wygra yamaha, więc nie ma co porównywac jej z crką.

Jak już to z yz 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam honde cr 80 i 15 lat ale to dla mnie juz zdecydowanie za slabe!!!!!! musze kupic cos wiekszego no i smiesznie wygladam bo mam 178 a ta honda taka mala to drugi powod a jedzilem na 450 yzf to fajna moc ale przydalo by sie cos slabszego i letszegwo wiec o prosze yzf 250 :buttrock:

 

edit. a i dzieki za wasze zdanie dla mnie 4t bez dwoch zdan:D

 

aa jest podejzana sprawa........ ta yamaha yz 250f jest z niemiec rok 2002 ale kosztuje tylko 9000 po zbiciu do 8500 :banghead: cos tu nie pasi warto jechac tyle kilosow ?... :icon_razz:

Edytowane przez szopen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mozliwosc kupna Yz250f ?? KUPUJ swietna maszyna !:buttrock:

Koszta jak koszta, to sa wyczynowe motocykle i wymagaja odpowiednich nakladow finansowych :icon_razz:

Jednak przyjemnosc z jazdy 125 2t a 250 4t.... Panowie to dwa inne swiaty :banghead:

 

Dla wszystkich niedowiarkow.. Zamiencie sie z kims na jeden dwa dni i zobaczcie co to znaczy jazda 4t :banghead:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym 4t swietny ale czemu tak tanio 8500 za 2002 rok smile.gif w niemczech dorwalem!!! trzeba obadac

 

Sam sobie odpowiedziales :banghead: W De takie sa ceny :icon_razz:

Ja kupilem w Polsce ten sam rok za 10k zł, wiec mysle ze Twoja cena jest jak najbardziej ok :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...