Skocz do zawartości

honda hm??


Rekomendowane odpowiedzi

HM to włośki tuner hondy który robi z crosówek wersje enduro.

Ja miałem Hma 50/80 i jeździlem na 125.

w klasie 50ccm do zawodów nie ma lepszego motocykla, te maszyny zajmuja czołowe miejsca. Rama jak w cr 125 a silniczek minarelli - zero kłopotów z czesciami. Wszystko prakcznie od reki.

http://forum.motocyklistow.pl/Pierwszy-film-z-HM-t46425.html tu masz filmik z HM cre 50 po tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie gdzie mozna poszukac takich motorków w polsce do 4500zł bo widzicie nja allegro była oferta honda hm za 4500 do negocjacji cudowna tylko kasy nie mialem i nie kupiłem ;/ jak by ktos miał na sprzedaz to prosze o powiadomienie mnie a i jeszcze kto posiada obecnie hm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co byl na allegro to poszedl za 5200 gadalem z kolesiem ... polecam importerow tam chyba najtaniej kupisz a kapitalke i tak z czasem bedziesz musial kiedys zrobic ... znajomy importer powiedzial mi ze w jakim stanie bede chcial taki postara sie przywiesc i oczywiscie w jakiejs konkretnej cenie

moge dac jego numer dosc czesto bywa w wloszech.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak w zeszlym roku bylem u niego to moal na stanie HM CRE 50 (bez tuningu) rocznik 97 stan techniczny dobry wizualny kiepski (plastik byl zlamany) oponki tez byly do wymiany i 2 GIGANTYCZNE PLUSY

+ piekny dzwiek wydechu (chyba przelotowka)

+ cena 3500

 

i zaluje ze go nie kupilem :icon_razz:((((((((((((( aktualnie nie ma HM'ów na stanie na zamowienie raczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki koles który handluje motocyklami niedaleko mojej miejscowości (Kępno) chyba ma jeszcze hm, jak u niego bylem to robil w nim remont generalny, rocznik chyba 98, cena to było troszke ponad 4tys, jak chcesz to napisz na pw to dam do niego numer, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo kosztowala 4500 jak zadzwonilem do niego to powiedzial ze ma kupca ktory mu daje 5200 ale widac jeszcze mu malo :clap: piekna maszyna :icon_razz: 10 km odemnie sa Rydułtowy ....

 

mam takie pytanko co ile trzeba robic remoncik ? pytalem w salonie w bielsku o zestaw tlok cylinder 80ccm to 620 zeta jak na mnie to duzo kasy wiec musze wiedziec co ile tys km trzeba wymieniac i co ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...