Skocz do zawartości

mini chopper 50


piker771
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zyciu tego nie kupuj, to moze ładnie wyglada ale to jest kompletny niewypał. Ja miałem ten motorek przez 4 miesiące i wcale go nie katowałem a miałem mnóstwo awarii, typu samo odkrecające się sruby, nagły brak świateł lub hamulca, odpadające siedzenie, wyciaganie łancucha, rozszczelnienei baku na zgrzewach i wiele wiele by tu jeszcze wylicząc, i mozna powiedziec ze to był wadliwy egzemplarz- otórz niee znam jeszcze conajmniej 4 posiadaczy tych motorków któzy potwierdzaja zę moto bi łóś 50 lub mini chopper to złom, nie ma co się lapać na mała cene. Zdecydowanie odradzam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ty chcesz info o takich mini choperkach???

http://www.allegro.pl/item103414208_mini_c..._komunijny.html

Czy o takich bo nierozumiem....

http://www.allegro.pl/item103237719_choper...0q_sprawdz.html

http://www.allegro.pl/item101413663_nowy_c...zja_yamaha.html

Dane :

długość 1970mm

szerokość 775mm

wysokość 1220mm

rozstaw osi 1410mm

masa własna 95kg

max.ładowność 150kg

moc kw 3,5

prędkość max. 70km/h wersja nieblokowana

zbiornik paliwa 6,5 L

średnie spalanie 2,5 l

hamulec przód tarcza/ tył bęben

Pozdrawiam MUMA :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu tego nie kupuj, to moze ładnie wyglada ale to jest kompletny niewypał. Ja miałem ten motorek przez 4 miesiące i wcale go nie katowałem a miałem mnóstwo awarii, typu samo odkrecające się sruby, nagły brak świateł lub hamulca, odpadające siedzenie, wyciaganie łancucha, rozszczelnienei baku na zgrzewach i wiele wiele by tu jeszcze wylicząc, i mozna powiedziec ze to był wadliwy egzemplarz- otórz niee znam jeszcze conajmniej 4 posiadaczy tych motorków któzy potwierdzaja zę moto bi łóś 50 lub mini chopper to złom, nie ma co się lapać na mała cene. Zdecydowanie odradzam!!

Z przykrością stwierdzam, ze słyszałem to same, ale znowu jeden kumpel ma i widze, że tym popyla całkiem nieźle i czesto. :icon_razz: A jak na motocykl Expo w Wawie wsiadłem na takiego łosia, to mnie aż zagięło, nówka motor, a w kierownicy luzy, śruby nie podokręcane, jak chce to ktoś kupic, niech kupi, wtedy rozłoży i złozy na nowo i napewno potem da mu to wiele przyjemności. :clap: niestety wszystkie Chinskie motorki są nędznie poskładane... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, ze słyszałem to same, ale znowu jeden kumpel ma i widze, że tym popyla całkiem nieźle i czesto. :icon_razz: A jak na motocykl Expo w Wawie wsiadłem na takiego łosia, to mnie aż zagięło, nówka motor, a w kierownicy luzy, śruby nie podokręcane, jak chce to ktoś kupic, niech kupi, wtedy rozłoży i złozy na nowo i napewno potem da mu to wiele przyjemności. :clap: niestety wszystkie Chinskie motorki są nędznie poskładane... :/

on ma racje zprzykrością musze stwierdzić że są to wadliwe motorki.Wiem bo mój kumpel ma takiego i raz kiedyś jak z nim jeżdziłem(ja na moim romecie on na swym moto)to moto mu dwa razy zgasło i jakby tego było mało niechciało odpalić.....

Pozdrówka MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czoperek , by był sobą musi posiadać pojemność ( przekłada się to na moment obrotowy) , i to jest cała frajda z jazdy.

dokładnie. wyżyłowane silniki 50 w ogóle nie nadaja sie do choppera, bo choper powinien miec wolnoobrotowy silnik z potężnym momentem, że jak rano wrzucisz ostatni bieg, to o zmianie możesz zapomniec do konca dnia. hehe ;) No i dzieki momentu obrotowemu jadąc 60 na ostatnim biegu możesz depnąć moto i polecieć do 200 i to z bardzo dobrym przyspieszeniem. :) te choperki 50 to nie jest to. :/ dla mnie poprostu nietrafione, chopper to chopper, a nie zabawka z tesco, czy inego marketu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzieki momentu obrotowemu jadąc 60 na ostatnim biegu możesz depnąć moto i polecieć do 200 i to z bardzo dobrym przyspieszeniem. :icon_twisted: te choperki 50 to nie jest to.

Masz niezłe wymagania od 50-tek... Choper ma wygladać, a jeździ przy okazji :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden taki temat i się powiesze.. to nie są motorki motorowery czy inne.. to jest stojak na silnik do kosiarki który możesz trzymać w salonie jako ozdobę

 

OOOOOooooooooo..... bardzo dobrze to określiłes.... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hmmm

jak to ma być kosiarka do trawy , sprzedawana w prawie każdym sklepie ze skutermi......................

 

http://img215.imageshack.us/img215/5624/obraz037vv4.th.jpg[/img][/url]

 

 

 

to nikt z was nie jezdzi talim mini czoperkiem ???

Edytowane przez piker771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...