Skocz do zawartości

Własnie testowałem stopery do uszów 3M


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze wrażenia z jazdy ...Oszałamiające!!!!!!!!!! nie wiedziałem że tak można w łatwy sposób poprawić komfort jazdy ....polecam każdemu po prostu bajka ...trzeba spróbować inaczej się nie da...... :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio w aptece stopery 3M i jakoś nie leżały mi za dobrze w uszach. Chyba mam jakieś niewymiarowe :biggrin: Dla mnie najwygodniejsze były takie różowe w kształcie jakby choinki. Coś jak te Aerostich.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cytat

Za to niemal codziennie używam stopperów podczas snu.

 

 

To ja bym się bał ,że budzika nie usłyszę D.gif "

 

:biggrin: :bigrazz: :wink: :wink:

 

Ja nigdy nie myslalem zeby uszy zatykac, puki co to lubie sluchac wydechu szczegolnie w tunelach :flesje:

Choc moze kiedys sprobuje dla samego testu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostanie zatyczkek firmy 3M w moim "mieście" graniczy niemalże z cudem. Nawet jak by się chciało wydawać w przyszpitalnych aptekach nie było.

 

Dlatego też zastosowałem pierwsze lepsze jakie były w aptece - efek porządany. Choć po 400 km troche uszy bolały od samej ich obecnosci.

 

Z tego co wiem 3M ( czy gumowe, czy piankowe) mają to do siebie, że łatwo się je "urabia" w kanale się rozpulchniają nie powodując znacznego ucisku, przez co są duzo bardziej komfortowe.

 

 

Napisałem do goscia e-maila moze wystawi jakoś szybko raz jeszcze - zakupie sobie :)

ps. w jednej z hurtowni udalo mi się znaleźć ów produkt - niestety 500sztuk torche zaduzo jak na min. zamówienie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatyczki do uszu ... hmm czego to jeszcze nie wymyślą... ale prawda jest taka, że w czwartek wylatywałem nad morze (nasze) i "pożyczyłem" sobie własnie 3My z firmy i efekt był zdumiewający:

 

... pierwsze 0,5 sek nic

... kolejne 5 sek - stopniowe wyciszenie

... kolejne >400 km absolutny komfort, oprócz szybkiej nauki czytania z ruchu warg na stacjach benzynowych.

 

50 km od celu wyjąłem je i bardzo tego żałowałem (02:00 w nocy) - trochę głośno się zrobiło, ale twardy byłem i dojechałem.

 

W trasie powrotnej 400 km zrobiłemw ca 3,5 godz. z tankowaniami. Efekt: absolutnie żadnego dyskomfortu i bólu głowy.

 

Polecam w szczególności na dłuższe wyjazdy, bo do 100 km to sama pzyjemność wsłuchiwania się w silnik ale później to już robi się męczące.

 

I na koniec co moim zdaniem najważniesze: w zatyczkach silnika nie słychać, ale dźwięg wydechu (mam absolutnie seryjny) przedostawał się choć w znikomej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie zatyczkek firmy 3M w moim "mieście" graniczy niemalże z cudem. Nawet jak by się chciało wydawać w przyszpitalnych aptekach nie było.

 

Dlatego też zastosowałem pierwsze lepsze jakie były w aptece - efek porządany. Choć po 400 km troche uszy bolały od samej ich obecnosci.

 

Z tego co wiem 3M ( czy gumowe, czy piankowe) mają to do siebie, że łatwo się je "urabia" w kanale się rozpulchniają nie powodując znacznego ucisku, przez co są duzo bardziej komfortowe.

Napisałem do goscia e-maila moze wystawi jakoś szybko raz jeszcze - zakupie sobie :)

ps. w jednej z hurtowni udalo mi się znaleźć ów produkt - niestety 500sztuk torche zaduzo jak na min. zamówienie :notworthy:

Proszę bardzo u niego kupowałem i jest aktywna aukcja http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109657128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz zamawiam te: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109277466

podobne do tych o ktorych pisal gringo77, zobaczymy jak sie spisza :biggrin:

To są te stopery które akurat stosuję najczęściej. Dla mnie wypas. Na pewno będziesz zadowolony.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz zamawiam te: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109277466

podobne do tych o ktorych pisal gringo77, zobaczymy jak sie spisza :cool:

 

Te można dostać w aptece za 1,1 zł :clap: tylko takie posiadali w moim "mieście" - bylem z nich zadowolony ale ciężko się wkłada i troche nakładanie woskowiny czasochłonne :wink:

 

 

To są te stopery które akurat stosuję najczęściej. Dla mnie wypas. Na pewno będziesz zadowolony.

 

Z opisów ludzi, którzy używali zatyczek 3M wydaje mi się, że będą nieco lepsze chociażby zw. na to iż nie nawilża się ich itp. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...