Skocz do zawartości

sciagane z usa - salvage title


Rekomendowane odpowiedzi

nie mogą zarejestrowac jeśli masz "Certificat od Destruction"

Jeśli masz Clean Title albo Salvage Title nie mają prawa sie dowalić. Musisz tylko dostarczyć świadectwo o przeprowadzonym badaniu technicznym(pierwsze badanie dopuszczajace pojazd do ruchu).

 

Moze ktoś źle ci przetłumaczył- ten certyfikat powinen nazywać się aktem własności mienia odzyskanego albo coś w tym stylu a nie pojazdu uszkodzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam takie pytanko: czy moto sprowadzony z "Salvage Title" to po prostu moto po wypadku i naprawione i dopuszczone z powrotem do ruchu w USA?

 

No i czy w papierach gdzies jest opis jakiego typu uszkodzenia to byly?

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: czy moto sprowadzony z USA z "Salvage Title" to po prostu moto po wypadku i naprawione i dopuszczone z powrotem do ruchu w USA? Bo rozne informacje na ten temat wyszukalem (jedne ze po naprawie inne ze przed naprawa i dlatego niedopuszczone do ruchu ale naprawialne).

 

Mam taki moto do kupienia z takim wlasnie dokumentem. Moto jest caly i podobno 100% oryginal (tzn. jesli byl trzepniety to wszystko zostalo naprawione i czesci wymienione). Obecny wlasciciel twierdzi, ze przy moto nie robil nic i w takim wlasnie stanie zostal on sprowadzony.

 

No i na koniec czy w papierach gdzies jest opis jakiego typu uszkodzenia to byly?

 

Z gory dzieki za pomoc.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: czy moto sprowadzony z "Salvage Title" to po prostu moto po wypadku i naprawione i dopuszczone z powrotem do ruchu w USA?
na ebay wlasciciele Salvage Title prosza aby przed kupnem sie dowiedziec czy w danym stanie jest mozliwosc zarejestrowania Salvage Title. Wniosek wiec jest taki, ze nie wszedzie sa to motocykle z powrotem dopuszczone do ruchu.

Z Salvage Title motocykl w Polsce mozna zarejestrowac, ale to juz bylo napisane wyzej :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i na koniec czy w papierach gdzies jest opis jakiego typu uszkodzenia to byly?

 

Z gory dzieki za pomoc.

nie

salvage title i cała inspekcja to jedna wielka kpina :icon_biggrin:

qpujesz padlo na aukcji walisz fotke z tej strony z ktorej niewidac ze rozwalony , do dokumentow zalanczasz bylejaki rachunek z naprawy :icon_mrgreen: np klamka i lusterka ( moze i byc z sqtera nikt niepokapuje) wpada sheriff ktory zazwyczaj ledwie umie przeliterowac swoje nazwisko , sprawdzi ci numer vin podpisze sie na swistku papieru , i jazda z papierami wypelnionymi do BMV , rejstracja od razu ( moze byc motocykl utopiony i spalony i zgnieciony przez tira-byle by przypominal motocykl) na papiery(title) czekasz ok 3-4tyg :icon_biggrin:

czasami salvage to motocykl po kradzierzy i odzyskany , po glebie parkingowej(ułamana kulka na dzwigni hamulca) lub klocki lego z ramą złamana w 20 miejscach :biggrin:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

>Ja mam takie pytanko: czy moto sprowadzony z "Salvage Title" to po prostu moto po wypadku i naprawione i >dopuszczone z powrotem do ruchu w USA?

 

Salvage title to motocykl po wypadku,jesli jest naprawione i wczesniej bylo zgloszone do Salvage title to włascicle dostaje tzw. Rebuild Title,ale to tez nie we wszystkich stanach.

 

>No i czy w papierach gdzies jest opis jakiego typu uszkodzenia to byly?

 

Zależy w jakim stanie byl wydany dokument,najczesciej jest to uniwersalny dokument z wpisana marka pojazdu i numerami,za to zawsze jest wpisywany przebieg w momencie wystawiania salvage title,chyba ze moto jest tak rozpierniczony ze nie da rady odczytac :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy każdy motocykl ściągany z USA jako używany ma "salvage title" ? Czy to nie powinno mieć miejsca...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...