Skocz do zawartości

Wasze opinie na temat akumulatorów


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego "mattir", jesli chodzi o ceny to znam, bo na allegro jest pełno wych "wind-ów":icon_razz:) Nie sa aż tak drogie - http://allegro.pl/item102902863_najlepszy_...sk_simson_.html

A ty jesteś sprzedawca tych aku że masz cennik itp? czy jak?

Może U Ciebie bedzie taniej?

Pozdro - Julas

 

Nie ale mam bardzo dobry kontakt z kilkoma sklepami i serwisami a poza tym jak potrzebuje jakieś graty to zamiast wydzwaniać ile co kosztuje to sprawdzam w cenniku i wysyłam zamówienie albo dzwonie i zamawiam.

A poza tym jestem częstym bywalcem toru Poznań a tam katalogów i cenników często można znaleść na kilogramy jak wiesz z kim i jak gadać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA, no to chyba że tak:))

A jesli chodzi o akumulatorek to wlasnie dostalem od kolegi uzywana Yuase 12V 5,5Ah.. wiem ze nie zaklada sie uzywanych akumulatorow, ale skoro dostalem za free to co mi szkodzi:)) Dolalem wody, naladowalem jak sie nalzey i teraz zobaczymy ile czasu bedzie trzymal..

Jak narazie trzyma dobrze:) Jesli bedzie sie sprawowal dobrze to narazie nie bede kupowal nowego..

Ale mimo wszystko i tak rozwazam czy aku zelowy nie jest lepszy od kwasówki?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kolego "Zbig" naprawde reklamacje sa ponad 70%?? Kurde ..a ja chcialem kupowac Bosha.. a wydawaloby sie ze taka firma jak Bosh robi dobre akumulatory, no ale widocznie tylko narzedzia maja dobre:))

 

Nie to nie jest to felerne aku, po prostu jak bedziesz kupowal to zwroc uwage na miejsce produkcji jak bedzie to czeski Bosch to sobie daruj.http://rb-aa.bosch.com/boaa-pl/Product.jsp?prod_id=1&ccat_id=10&language=pl-PL&publication=1

A czy robia dobre narzedzia?? Tez bym polemizowal, jesli chodzi o te zielone (czyli nie profi, dla amatorow) to sa przecietne i nie warte tych pieniedzy jakie za nie trzeba placic. A czesci skandalicznie drogie, przyklad mam wiertarke w ktorej popsul sie wlacznik, w serwisie ( bo tak nie kupisz) chca 160zl a nowa wiertarka chyba 230zl, dla mnie to rozboj. Efekt taki ze Boschowi dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to juz mniej/wiecej sie orientuje jesli chodzi o marke aku.. Jak bede kupowal to raczej wybiore Yuase lub Wind:) Teraz jeszcze tylko powiedzcie czy żelowy bedzie lepszy? Czy bedzie dlużej trzymal i lepiej sie łądował?

Pozdro-Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem podaje ceny akumulatorów:

Fiamm 65zł

Wind 60zł

Yuasa 80zł

JM Technic 45zł

Varta 145zł

Są to ceny na rok 2006.

Nie polecam JM Technic ani Varty.

Aukcje na allego którą podałeś to naprawde bardzo dobre ceny jak na te akumulatorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są akurat 11Ah bo nie bardzo wiem jakie potrzebujesz więc napisałem przykładowe ceny ale fakt nie dopisałem że to są 11Ah :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no wlasnie, a to bardzo duza różnica jesli chodzi o ceny..

Np, akumulator 12V 5,5Ah kosztuje okolo 35zl, a aku 12V 12Ah kosztuje juz 70zl:) Tak wiec różnica jest spora.. A jesli chodzi o ceny tych aku co ty podales to jeszcze taka kwestia czy sa one na 12V czy na 6V? Bo jest taka zasada, ze aku 6V 11Ah, kosztuje tyle samo co aku 12V 5Ah..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem podaje ceny akumulatorów:

Fiamm 65zł

Wind 60zł

Yuasa 80zł

JM Technic 45zł

 

A czy przypadkiem Fiamm i Wind to nie to samo?? Zobacz te aku z linka z allegro pisze tytul aukcji Fiamm, fotka wielkie Wind a na dole aku w lewym rogu pisze Fiamm. Tak na prosty rozum to wnioskuje ze aku jest firmy Fiamm a Wind to jakis jego typ , rodzaj. Pzdr.

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dzisiaj też to zauważyłem że nazwa aukcji jest "Fiamm" a fotka jest "Wind"... zapewne ten koleś który to sprzedaje zapodał przypadkową fotke która akurat miał.. Myśle że jeśli on sprzedaje aku firmy"Fiamm" to powinna byc na nim wlasnie taka nazwa na zdjeciu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...